Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az anyukáról aki nem akarja szoptatni a babáját?

Figyelt kérdés
Arra hivatkozik hogy vérzik a melle és nem szoptathat igy, meg nem is fog mert beteg lesz a gyerek a véres tejtől. Szerintetek?
2015. febr. 28. 22:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Az a véleményem, hogy teljesen magánügy, hogy valaki szoptatja-e a babáját vagy nem. Mondom ezt úgy, hogy mindhárom gyerekemet 5 hónapig kizárólagosan szoptattam. De ha valaki bármilyen okból máshogy dönt, az az ő dolga.
2015. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám lassan 1 éves, még mindig szopizik, 5 hónapos koráig csak anyatejes volt. De semmilyen negatív véleményem nincs az adott nőről. Őszintén szólva nekem is voltak olyan időszakaim, amikor a hátam közepére sem kívántam a szoptatást. Szerencsére nekem soha még csak nem is sebesedett ki a mellbimbóm, de el tudom képzelni,h vkinek ez annyira rossz,h nem bírja. Az,h beteg lesz a gyerek, sztem hülyeség, de az ő dolga,h mit mond másoknak.
2015. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
Vagy nem kapott segítséget, elegendő infót a szoptatással kapcsolatban, vagy ez a kifogása. Véleményem az, hogy tájékozatlan.
2015. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Unatkozol?

ujabb provokativ kérdés.

Mi értelme?

2015. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is totál magánügy. Egyébként a tápszer közel ugyanolyan jó, mint az anyatej. Anyagilag van hátránya, meg talán az, hogy ha éhes a gyerek, akkor nem csak előkapod a cicid, és ennyi, egy csomó plusz macera van vele. Én akartam szoptatni, de mivel volt mellplasztikám, sajna nem sikerült. Párom családja nem tud a dologról, nekik csak az jött le, hogy nem szoptatok. Jöttek is a kérdések, hogy "úristen, mi lesz így a gyerekkel??", meg hasonlók... Pici fiam 3 és fél hónaposan 7130 g. Köszöni, jól van.
2015. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Hat sztem nem szabad elitelni ha vki nem akar szoptatni mert kisebesedett a mellbimboja. Az en kislanyom 7 honapos anyatejes, persze mar mast is eszik, en szeretek szoptatni tok kenyelmes, de ha nekem is ilyen gondok lettek volna lehet en sem akarnek.
2015. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem provokálni akarok senkit csak kiváncsi vagyok a véleményekre. Nekem is van 2 szép egészséges gyerekem, csak sajna egyiket sem tudtam szoptatni pedig akartam 3 hónapig kinlodtam hogy hátha tudom majd szoptatni őket de nem.....
2015. febr. 28. 23:18
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A mai napig fájó pont a szoptatás téma nekem.......
2015. febr. 28. 23:19
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom,hogy ilyen tapintatlan ismerosei vannak,akiknek magyarazkodnia kell, hogy miert akar szoptatni.

Ez senki masra nem tartozik.Szerencsere az en kornyezetemben nincsenek hasonlo elvarasok,vagy itelkezo, mindent jobban tudni velo kontarkodok.

2015. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon akartam a dolgot, de alig volt 10-20ml tejem alkalmankent, igy potolni kellett (minden no igy volt vele a csaladomban). Mindenen vegigmentem, sebesedes, begyulladas, de nem akartam feladni. 2 es fel honap utan a ferjem szolt ram, hogy befejeznem mar ezt a kinlodast? Mert ez a stressz nem jo se nekem, se a babanak. Utana csak tapszereztunk, s gyonyoru, egeszseges, kiegyensulyozott gyermekem van.

Velemenyem szerint ez a tema senki masra nem tartozik, csak anyukara, apukara es a babara.

2015. márc. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!