Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » ILyenkor éhes még?

ILyenkor éhes még?

Figyelt kérdés
2 hetes baba, szunyókál a mellkasomon, de nyugtalan kissé, néha mocorog. Ha többet szopik nyugodtabb lenne? Lehet hogy éhes maradt? A mellemen már csak aludt, nem szívott, de talán mert üres volt, nem tudom.
2015. márc. 2. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Lehet,csak teker a pocija.Hidd el,ha éhes ,akkor keservesen sírna.6 hetes baba anyukája. :)
2015. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A babák "nyugtalanul" alszanak, míg mélyalvasba nem kerülnek. Ha éhes lenne, arra felkelne.
2015. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
szerintem ha olyan éhes lenne,nem aludna el. a mocorgás nem jelenti azt,hogy éhes,bármitől lehet. fejtél már szopi után, maradt benne valamennyi? ha 20-30 marad,már jó 2 hetesnél :-) ha nemmég az se jelenti,hogy nem lakott jól. én azt mondom ha alszik és nem sír,nem lehet nagyon éhes (kivéve ha sárgult a kórházban,ez esetben akkor is alszanak,és nekik sok folyadék kell az első néhány hétben) 2 hét múlva mentek státuszvizsgálatra,ott megfogják mérni a súlyát,hogy jó-e. addig tedd csak mellre amikor akarja, ha úgy érzed keveset evett,20-30 perc múlva tud még hozzá szopni,kb 20 percenként van tejleadás. ha súlya nem lenne jó a státuszon,akkor kölcsönözz egy mérleget,abból látod menyit eszik,mert ha csak kicsit kevesebbet eszik,ahoz még nem kell tápszer,gyakori mellretétellel+utána fejéssel növelheted a tejet. ha mégis kéne,legalább látod,hogy is állsz. szerintem ne aggódj addig is :-)
2015. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám ugy volt,hogy szpozizott majd elaludt, ha letettem felkelt, ujra mellre tettem szopizott kicsi majd aludt de csak rajtam, ez így ment egy hétig (kórházban sok tejem volt). Ha rajtam volt nyugodtan aludt de ha letettem felkelt, viszont ha elmentünk sétálni aludt 2-3órákat is. Majd egy hét múlva a súlyellenőrzésen kiderült,hogy szinte nincs tejem ,fogyott is. kapott pótlást onnantól evett aludt és szépen gyarapodott!
2015. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak a mellkasomon volt hajlandó aludni. Eléggé pocakfajos volt. De nagyon szépen gyarapodott.
2015. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta kiderült, hogy kb. 20 dekákat gyarapszik hetente, elvileg ez jó, és kezdünk összeszokni is, kezdem megismerni, kezdek én is megnyugodni, köszönöm!
2015. márc. 11. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!