Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hónapos fiam még mindig...

10 hónapos fiam még mindig ébreszt minden 3 órában szopizni éjjel. Mit csináljak hogy necszopizzon már éjjel?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Vacsira adj neki vmi laktatót. Amiket eszik abból vmit. Lehet nem lakik jól, ha vacsizik rendesen lehet legalább kevesebbszer kel majd.
2015. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Biztos hogy szopizni akar vagy csak te teszed cicire? Az én 9 hónapos fiam is ezt csinálta és tudtam, hogy ez "nem normális" dolog már. Napközben is elég energiát igényel így éjjel a saját kényelmem miatt is az első ébredés után magam mellé fektettem és cicit kapott amikor csak megébredt. Aztán erőt vettem magamon, felkeltem hozzá és tettem vele pár kört a szobában, cici nélkül is visszaaludt. A lustaságom és kényelmem miatt cicizett a fiam egész éjjel, bevallom. Azóta 1 hónap telt el, egyre jobb a helyzet. :)
2015. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nálam nem müködik.. Felkelek én, csitítom, megyünk, de van amikor 40 percet üvölt. Ezután már nem bírom, oda adom neki a cicit és azonnal lenyugszik,mindkettöt kiszívja és elalszik. Nem tudom éhes e valóban vagy csak megszokás? Vacsorára sokat eszik, söt tömöm is majd a szemën jön ki neki úgy tele etetem..
2015. márc. 2. 17:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit kap vacsorára?
2015. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Én abszolút nem értem, miért nem szopizhatna egy 10 hónapos éjjel...
2015. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Mert szeretne az anyuka aludni...Egyébként az én fiam is ilyen volt, bármit adtam neki vacsorára, akkor is kelt éjjel. 14 hónaposan többek között ezért hagytam abba a szoptatást.
2015. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen pici gyerekeknel az éjszakai ébredés életkori sajatossag. Nem azért ébred mert éhes. Ez egy tévhit. Kutatasokkal bizonyitottak h azok a gyerekek , akikről anya azt hiszi végig alussza az éjszakát is többször felebrednek éjszaka. Csak ők nem hívják a szülőt magukhoz. Ami ha így nézzük tök jó , ha úgy nézzük borzasztó. Nekem 8 hónapos a lányom. Amióta velem alszik sokkal konnyebb. Az alvasuk ugyanis szinkron ba kerül az anyaeval. Persze vannak nehezebb éjszakak időnként.

Itt talalsz pár hasznos olvasnivalot a miertekrol: www.lll.hu

Kitartas !

2015. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia!


Nekem azt tanácsolta a védőnő,hogy az egyik etetésnél, mondjuk hajnali 4-kor szoptassam meg, ahogy szoktam, de kevesebbet adjak neki és akkor egy idő után elvileg nem fog felkelni a kevés szopizásért abban az időben. Nekem bejött.

2015. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Viburcol kúpot. Nem csak fogzásra jó. Az én fiam sokkal jobban aludt tőle.
2015. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az első három évben alakul ki a gyerek személyisége, önbizalma, attól függően mit kapott vagy nem kapott az anyjától. Emiatt érdemes lenne elgondolkodni azon vajon az a pár éjszaka amit megspórolsz a gyereken ténylegesen ad e neked annyival többet, mint amennyit elveszel tőle.
2015. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!