Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet a gond? A Medela...

Mi lehet a gond? A Medela elektromos mellszívóról van szó.

Figyelt kérdés
10 perc alatt lefejek vele kb. 5 ml-t (másfél hete szültem), és amikor már jó ideje nem jön, kikapcsolom. Ezek után kézzel megnyomom a mellem, és spriccel a tej...miért nem szívja ki? Vákuum az van, nem nedves a tárcsa, és kipróbáltam különféle szívóerősségeket. Van valakinek ötlete? A Mini Electricet használom amúgy!
2010. febr. 15. 16:58
 1/3 anonim válasza:
Én is ezt használom,néha nem akar megindulni a tejcsi,ilyenkor próbálkozz egyik mell néhány perc,másik is és kézzel segíts rá,míg be nem lövell!Sok sikert!
2010. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a mellszívóval van gond,hanem a tej nem lövell be rendesen.Én csak fejem a mellem,a babám üvegből kapja a tejet.Nekem sem akar mindig teljesen kiürülni,leginkább akkor nem ha valamilyen okból megszakítom a fejést.Utána alig akar újra indulni.Masszírozd a melled.Én is elektric-et használok.
2010. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ilyen mellszívóm van.Az első három héten nem tudtam fejni se kézzel, se a kézi Avent mellszívóval. Aztán egyszer csak annyi tejem lett hogy most már tudok fejni, de az elektromos sokkal jobb, mint a kézi. Várd ki,hogy igazán beinduljon.
2010. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!