Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is sokat változott a...

Másnak is sokat változott a melle a szoptatástól?

Figyelt kérdés
A gyerekek előtt szép, formás mellem volt. Simán felvehettem nyaranta egy egy feszülős topot, felsőt melltartó nélkül. Olyan büszke voltam a melleimre. Viszont már az első gyermek születése utána nagyon megereszkedett. Igaz, másfél éves koráig szopizott a kisfiam. Mindamellett korábban eléggé erogén zóna is volt számomra. Most viszont szószerint rosszul esik ha a férjem csak hozzáér. Nemrég született a harmadik gyermekünk. Egyszerűen katasztrofális amilyen lett a mellem. És nem csak a formája, meg a lógása miatt, hanem az érzékenysége miatt is. :( Más is van így ezzel? Műtéten kívül van rá valami segítség? Tudom hogy olyan már sose lesz mint rég, de valamit nem lehetne visszanyerni belőle?
2015. márc. 16. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nemrég született a baba, termásuetes, hogy érzékeny. nekem is csak akkor múlt el, mikor már nem volt tejem.


én fél évig szoptattam nem sok a változás, kicsit lógósabb, de ha kihúzom magam, nem látszik

2015. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szülés előtt kimondottan formás, kerek, olyan "egytenyeres melleim voltak, nem nagyok, de én is büszke voltam rájuk. Nekem is pont ugyanígy volt, az első gyerek után is már meglógott, laposodott, most a másodiknál is csak ha telítődik, akkor van valami formája. Attól félek, ez már így is marad.

Az első gyerek után valamennyit javítottak a felső mellizomra végzett gyakorlatok, a megnövekedett mellizom megemelte egy kicsit, de én is félek, nem lesz már a régi.

Ha nem laposodik nagyon, és elég lesz egy felvarrás, biztos megcsináltatom. Szilikont nem rakatnék bele, tetszik, de idegenkedek tőle.

Nekem az érzékenységével szerencsére nem volt gondom, csak a terhességem elején lett szuper érzékeny, hogy fájt, ha hozzáérnek, de ez később elmúlt.

2015. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem sok remény van! :( Szokták mondani, hogy ha a mell alá teszünk egy ceruzát és az nem esik ki onnan, akkor ott már elfér a korrekció, hát nekem lassan egy egész tolltartót megtartana :(

Én is a felvarrásra gondoltam legfeljebb, implantátumot semmiképp nem szeretnék, mert a méretével nincs gond.

Köszi a válaszokat!

2015. márc. 17. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)Azért remélem megúszod :)
2015. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!