Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt becsúszott...

Szoptatás alatt becsúszott egy terhesség. Nem tudjuk megtartani a babát. Abortusz után mikor szoptathatom meg a kisfiam? Az altató hatása miatt gondolom nem lehet, le kell fejni a tejet, de hányszor? Még aznap hazajöhetek abortusz után?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok.Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél és én holnap fogok tesztelni.Nagyon remélem hogy nekem nem kell ezt átélnem.Persze mi megtartatnánk a babát,de még csak 3 hós a fiam és várnék még a kistesóval.

Amúgy szerintem max. aznap "nem adhatod" oda a tejet neki.

Üdv.

2010. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne tedd ezt!
2010. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem missed ab-om volt szoptatás alatt. Felhívtam a gyerekorvost, és azt mondta, hogy az altató hatása 24 óra, utána lehet szoptatni. Nos, engem éjfélkor altattak el, másnap este 8-kor cicin aludt el a fiam. Úgy gondoltam 3-4 óra nem számít... Nem is lett baj. És igen, engem reggel hazaengedtek.

Kitartást és erőt a döntésedhez, bármi is legyen!

2010. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak:gondolhatod,hogy nem tenném,ha nem lenne szükségszerű.38 éves vagyok és 4 gyerekem van.A legkisebbet is nagy nehézségek árán tudtam kihordani,pedig akkor készültem a terhességre,makk egészséges voltam.Most 8 hónapja szültem egy 4 és fél kilós babát és szoptatok,a szervezetem nincs felkészülve egy újabb megpróbáltatásra.Nem kockáztathatok,ráadásul anyagilag sem engedhetjük meg egy újabb babba vállalását,gondolnom kell a már megszületett gyerekeimre is,akik nem nyomoroghatnak azért,mert a szüleik felelőtlenek voltak.Nagyon fájdalmas és nehéz döntés ez,de sajnos szükségszerű....A többieknek köszönöm a választ!
2010. febr. 18. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!