Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valakinek kis melle van,...

Ha valakinek kis melle van, kevesebb esélye van, hogy szoptassa a születendő gyermekét?

Figyelt kérdés
2007. okt. 31. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
A szoptatás nem a mell méretétől függ,tehát nincs hátrányban a kismellű nő sem!
2007. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
En egyetertek az elottem szoloval...hallottam mar olyanrol is, hogy nagy mellu nem tudott szoptatni....nem a meretek szabjak meg azt, hogy ki fog tudni es ki nem.
2007. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Kis mellem van és 13 hónapja szoptatok. A mell mérete nem befolyásolja a tejtermelést.
2007. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Egy hete szültem és világ életemben kicsi mellem volt, most viszont jól megnőttek és tele vannak tejjel. Igaz, hogy normálisan nem tudok szoptatni, de nem a mellemmel van a gond, a babám nem tudja rendesen bekapni a mellbimbót, így fejnem kell, de még így is rengeteg tejem van.
2007. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Kis mellem van és 4 gyerekem:-).Az első születése másnapján két görögdinnyvel ébredtem:-),két hónapig madártejszerű sűrű tejem volt,havi 1 kilókat hízott a fiam tőle,és még fejtem is minden este egy cumisüvegre valót.Nem volt szükség tejserkentő teákra sem.Aztán el kellett apasztanom két hónap után mert nem akart szopni,fejni meg naponta 5-ször...iszonyúan fájt.A többi babánál 6 hétig tudtam szoptatni,kevésbé volt tápláló,és ihattam én szoptatós teákat,semmitől nem lett több.
2007. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!