Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejelválasztást serkentő...

Tejelválasztást serkentő termékeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] Itt az adagolást és a homeós szereket is leírják. Emellett van még a More milk kapszula, de az nagyon drága...
2010. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szentistván-i gyógyszertárban kapható "Tejserkentő por". Nagyon jó, nekem bevált!!! Kb 1500 Ft-ba kerül, és sokáig elég! Teljesen természetes anyagokból áll, a szülés utáni regenerálódáshoz is nagyon jó. Én még fejni is tudtam amikor ezt használtam.

Ja és elküldik postán!!!


Gyógyszertár - Pesti Patika

Cím: 3418 Szentistván Széchenyi 14/a

Telefon: 49/438-886

Fax: 49/438-004

Pesti Ferenc

gyógyszerész

2010. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Laktoherb, vagy herbalakt tea. Olcsó, kis cukor bele és teljesen iható. És napi 2-3 liter folyadék. Ezektő nekem több tejcsim lett, anyi, hogy még leadni is tudtam belőle :)
2010. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Off: én ezeket a teákat nem tudom meginni :(

A MoreMilk pedig iszonyat drága :(

A gyógyszertári por viszont érdekelne! Mit lehet tudni róla?

2010. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A moremilk tabletta 90%-ban görögszénamagból készült! Inkább vedd azt herbáriában. Nagyon olcsó!!!! Nekem csak az használt, de az nagyon!
2010. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A "poros" vagyok :)

Nekem nagyon bevált! Napi 3x1 kávéskanállal kell folyadékban elkeverve, meginni. Lehet vízben, gyümölcslében elkevergetni. Az íze.. kicsit fura, de leginkább a vakolathoz :) tudnám hasonlítani... Bár vakolatot még nem nyalogattam, de olyasmi illata van... Szóval nem olyan szörnyű, ha gyümilébe teszed!

2-3 nap után jelentős a változás, én még fejni is tudtam, mert olyan sok tejem lett tőle. Nomeg természetesen sok folyadék, kiegyensúlyozott táplálkozás stb, stb... Ja és a Laltoherbet is lehet inni mellette.

Csk a természetben megtalálható anyagokból tevődik össze, de szerintem érdeklődjetek telefonon! Mi személyesen mentünk el érte, így sajna a postaköltségről semmit sem tudok, de az tuti, hogy postán is elküldik.

2010. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tejserkentésre ezeket használtam:


- urtica urens homeós bogyó, gyógyszertárban mindig van

- mecsek tejszaporító tea (ami a babaváró csomagban is volt), nagyon finom, kevés cukorral is ízlett.


Szülés utáni reggel rögtön teáztam és bogyóztam, másnap este beindult a tejem, pedig császáros voltam, és a családban senki sem szoptatott 5 hónapnál tovább, addig is pótoltak.


Nekem ezek tettek csodát, plusz a jól szopizó babám, és a sok folyadék. :)

Nyugalom, gyakori mellretétel, és semmi parázás, hogy nincs elég tej, és máris minden rendben van. :) Fél éves koráig mértem a babámat szopi után, azóta nem mérem, 11 hónapos, és még mindig van tejcsim, fél éves kora óta nem serkentem semmivel...

2010. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!