Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejleadó anyukák! Hányszor...

Tejleadó anyukák! Hányszor fejtek egy nap?

Figyelt kérdés
Szoptattok is emellett, vagy a baba is a lefejt tejből iszik?
2015. ápr. 13. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szoptatok és fejek is.Amig az egyik cicimből eszik a lánykám,addig a másikat leszivom elektromos mellszivóval,igy nem kerül plussz időmbe.Naponta 5x-6x szoptatok-fejek(hajnalban is 1x),közel 2 liter tejem van naponta.

Leadni készülsz?

Betti

2015. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A babám 5 hónapos koráig ette lefejve a teje(eleinte napi 6x,utána ahogy nőtt a mennyiség5x fejtem neki),utána teljesen elutasította.

Ezután még 3 hónapig fejtem napi 3x egy másik kisfiúnak.napi 6-8 dl volt így összesen,nem egy tetemes mennyiség,de kézi mellszívóval elég sokat kellett érte dolgozni.

Nagyon sok idő elment rá,amikor a baba aludt én fejtem,közben főztem.Délután suliban voltam heti 3-4x,este megint amikor a baba elaludt fejtem,ha éjjel felkelt,akkor is.Kiszámoltam,hogy mennyire jött ki nekem órabérben: 1800 ft/ liter áron napi 6 decivel számolva napi 1080ft,de mivel ez nekem napi 2x legalább 30 percet jelentett plusz a reggeli egy órát,így 540 ft "órabérre" jött ki a legjobb esetben.Persze általában nem 30 percig kellett fejnem,sajnos tovább,de így egyszerűbb számolni.

2015. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen kérdéseket,hogy válaszolsz,sőt visszakérdezel,de semmi reakció...

SZIVESEN...

2015. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értékeltem a válaszokat, köszönöm! Nem, nem készülök leadni, kíváncsi voltam, hogy akinek olyan nagy mennyiségű teje van, hogyan fej, vagy bedob- e valamilyen praktikát, vagy szimplán adottság. Kisbaba mellett pedig előfordul, hogy nem folyton a gyakorin lógok...
2015. ápr. 29. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!