Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent Isis kézi mellszívóval...

Avent Isis kézi mellszívóval kapcsolatosan segítene nekem valaki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma vettünk egyet és nem tudom, hogy hibás-e vagy csak egyszerűen ilyen. Amikor megnyomom a pumpáját és elengedem akkor mintha valami zörögne benne, szétszedtem újra összeraktam és ugyan olyan. Egyébként ha csak simán rázogatom nem zörög benne semmi, csak abban az esetben amit leírtam.
2010. febr. 20. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia,az enyém is csinált ilyet,de nem mindig.Ettől még jól szívott,csak hát szörnyű hangja volt és ha éjszaka fejtem,akkor igyekeztem elbújni a fürdőszobába.Nem tudom miért csinálja.Neked amúgy rendesen szív?Ha igen,akkor szerinten ne törődj vele.
2010. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,esetleg próbáld meg a gumi membránt kicserélni,azt a csillag alakú kis szerkezetet.Többet is adnak a csomagba.
2010. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem használtam, 31 hetes vagyok. Csak ma vettük meg és kipróbáltam, azaz pumpáltam és akkor tűnt fel, hogy ezt csinálja. Kipróbálom a cserét, köszi.
2010. febr. 20. 23:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy fejés közben az én aventesem is eléggé hülye hangot adott, és amikor éjjel fejtem, jókat nevettem magamban rajta :)... A szívás erősségén, vagy a mellszívó minőségén nem változtat. Szerintem is valamelyik puha alkatrésze okozza a vicces hangot... Olyanhoz tudnám hasonlítani, mintha nyikorogna valami.
2010. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nyikorog a nyomókája, nekem is csinálta. "Szériahiba" xD. Idegesítő, a csillag cseréje sem oldja meg. Viszont ennél jobb mellszívót keresve sem találni, úgyhogy ezt az egy hibáját el lehet nézni.
2010. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, visszavittem és ott is azt mondták, hogy ez ilyen. Nem hibás a készülék, amit vettem. Úgy tűnik hozzá kell szokni ehhez a hanghoz! :)

Köszönöm a válaszokat.

2010. febr. 22. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!