Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért változhatott meg a...

Miért változhatott meg a 3hetes babám "étkezési szokása"?

Figyelt kérdés

A kisfia 3hetes,2 hetesen többször is 100-110et szopott,és a védônô 1 hét alatt 330gramm növekedést mért nála.Abban az idôben,mikor ilyen sokat evett nagyon fájt a hasa is,borzasztó mohón szopizott is,a védônô szerint a falánksága miatt fájt annyira a hasa.

Viszont kb.2 napja enyhült a hasfájása,de maximum 50-60at eszik..nagyon keveselltem,azt hittem csak lusta,ezért adtam neki anyatejet cumisüvegbôl is,de úgy sem kért többet.Elég lehet neki ennyi most,mert nekem olyan kevesnek tûnik.Amúgy kb.2,5-3 óránként eszik.



2015. ápr. 20. 15:25
 1/3 acelsziv ***** válasza:
beáll a táplálkozása
2015. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a legtöbb csak az elején olyan mohó. nézd azt,hogy neklem 1hetesen evett 90-100at, 3 hónaposan 140-et, 4 hónaposan 130-180-at. most 7 hónaposan is van,hogy beéri 150-160al máskor több kell. normalizálodik az étvágya. ha az elvártat meghízza, és pisil eleget nincsen gond. (meg nincs betegségre utaló tünet)
2015. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) szerencsére van elég nedves es piszkos pelus:)
2015. ápr. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!