Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fél évesen lehet cumizavaros...

Fél évesen lehet cumizavaros a babám?

Figyelt kérdés
Be kell feküdnöm a kórházba, 1 éjszakát ott is kell töltenem. Erős vegyszereket is kapok, mivel műtétem lesz(térdemből szedik ki a drótokat), pár napig nem szoptathatok. Apuka csak cumisüvegből tudja etetni, pohárból nem meri, nem is akarja, mert nem tudja mennyi megy félre. A cumis üveget is kipróbálta az simán megy neki. :) Pár napig még biztos előre lefejt tejet kell kapnia, mire kiürül belőlem. Elfogja még fogadni utána a cicit?

2015. ápr. 21. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét lányom kapot cumit is meg cumisüveget is, és szoptak is.

Nem a gyerekek a zavarosak, hanem a szüleik.


Ha 6 hós gyerek soha többet nem kap anyatejet sem tesze vele egy ici pici rosszat sem. Az elöfordulhat, hogy hiányozni fogsz neki, és nem akar majd cumisüvegezni, mert maga a te közelséged kell neki. De ha most korházba kell menned, akkor ez van.

2015. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem fél évig medela calmából evett,utána váltottunk tommee tippeere. nem lett cumizavaros,de ha aggódsz vegyél egy calma üveget én ugye csak kiegészítést adtam üvegből,nem egész nap szoptatás helyett. lehet,hogy a több nap már necces. igaz,hogy az ára megvan a calmának,de megéri

[link]

2015. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem lehet cumizavaros babaja valogatja.
2015. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!