Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes babámnak nagyon sokat...

3 hetes babámnak nagyon sokat fáj a hasa. Adok neki infacol cseppet 2 napja, de még semmi változás. Én iszom a lactoherb teát, lehet, hogy attól is fájhat neki? És miért csak este sír sokat inkább?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden babánál másképpen hatnak a különböző szerek, ételek. Lehet, hogy a te esetedben meg kellene próbálni mást is. Pl- . Gripe Water, Espumisan. A lactoherb helyett is kipróbálnék pl. rántott levest, vahy Humana szoptatós tejnövelő granulátumot, vagy a More Milk kapszula is nagyon jó! A betegség, fájdalom, láz pedig mindig este jön.Állítólag a holdhatással van összefüggésben. Remélem tudtam segíteni.

Boldog babázást!

2008. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok butaságot tanácsolni, de nekem anyukám annak idején édeskömény teát adott.( néhány kiskanálnyit) Kérdezd meg a védőnőt erről, de állítólag az bevált nálam.
2008. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én védőnőm is az Infacolt javasolta, amit használunk azóta is. 3-4 nap van írva a tájékoztatójában, hogy annyi idő alatt hat. Mikor nem láttunk javulást, felhívtam a védőnőt, aki azt mondta, majd 1-2 hét múlva látszik az eredmény. Igaza volt! Most 6,5 hetesek vagyunk, és az én édes hasfájós babám már képes mosolyogva is nyomni a kakit. :-)

Ha nem válik be, próbálj ki mást, de mindenképpen a védőnőt és a gyermekorvost kérdezd meg. (Nekem pl. nem javasolta az édesköményes teát, mert sok anyuka azt panaszolta neki, hogy jobban fájt tőle a baba hasa.)

Minden baba egyedi, mindenkinél más válik be.

Az én kisfiam reggel 1/2 7-kor és este 1/2 7-kor szenvedett leginkább a hasfájástól. A Te babád valószínűleg este szenved jobban tőle.

Kitartás, el fog múlni! Sok sikert és sok boldogságot! :-)

2008. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hasfájás este kínozza a kicsiket, lefekvés előtt.

Nekem bevált az FLP-s Aloe Vera Activator:-)

2008. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt a teát iszom pár napja, és egy ideje nagyon szeles a babám, és nyűgös is. Lehet hogy a tea okozza. Holnap kihagyom, meglátjuk mi lesz.
2011. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!