Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Segítséget kérek! Mit tegyek...

Segítséget kérek! Mit tegyek hogy több tejem legyen? Mindent próbáltam már.

Figyelt kérdés
8 hetes a kisbabám szopizik de kevés neki. ezt onnan gondolom hogy cicizés után még sír és eszi a kezét de én is észre veszem hogy kevés a tejem. Tápszert nem szeretnék neki adni de volt négy nap mikor nem tudtam szoptatni mert gennyes gyulladásom volt és akkor tápszerezni kellett és azóta veszem észre hogy kevés a tejem.

2015. ápr. 25. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

- evés (rendesen, sűrű levesek, tejszínes ételek, péktermék), ivás (legalább 3-4 liter), pihenés,

- 8 hetesen fejlődési ugrás van, írd be a google-ba, találsz róla cikkeket,

- tedd minél többet mellre, annál több tej lesz

- laktoherb tea, alkoholmentes sör

2015. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


[link]


www.lll.hu

2015. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Remélem valamelyik módszer beválik. :)
2015. ápr. 25. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
a laktoherb és a sok ivás mellett a húsleves jött be.És persze sűrűbben szoptattam így a baba sem maradt éhen és több tej termelődött
2015. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Karamalz is nagyon jó, légy sokat vízszintesbe főleg szoptatás előtt.
2015. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,

sok folyadék, fekve szoptatás, egész napos összebújás, More Milk Plus kapszula. Ezek mind segítenek.

2015. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hanyszor van egy nap mellen? Jatekcumit hasznaltok e?
2015. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is 8 hetes :) Én beképzeltem magamnak, h a Karalamz citromos bevált, ezért néha meg is engedek 1-2-t magamnak. Egyébként az evés-ivás mellett valóban a gyakori mellre tétellel tudod visszahozni a tejet. NEkem még mindig 2 óránként szopik és csak cicin nyugszik meg (cumit nem fogadja el), ezért gyakran van cicin. Ha mégtöbb tejet szeretnék, akkor elég, ha néhány másodpercig masszírozom a mellem, máris megindul a tej...
2015. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!