Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rumos sütit ettem, szoptathato...

Rumos sütit ettem, szoptathatok így?

Figyelt kérdés
Én azt hittem rum aromával készült, de kiderült utólag, hogy igazi rum volt benne. :(
2015. ápr. 26. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jobban alszik a baba.

Amúgy meg mit csinálsz vele, ha megéhezik?

2015. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

És akkor mi van??Szerinted be fog rugni a baba,vagy mi?

Ennyire ne legyünk már hülyék,komolyan!!

2015. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hű, de kedves vagy 2-es, épp menstruálsz, vagy mi?

Úgy tudtam nem szabad alkoholt fogyasztani szoptatás alatt, de ha ez hülyeség, akkor megyek berúgni, egyszer élünk.

2015. ápr. 26. 12:43
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy szoptathatsz!! :) Ez olyan elenyésző mennyiség, hogy semmi jelentősége nincs!!!
2015. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Egy sutemenybe nem tesznek annyi alkoholt, hogy attól bármi bajod legyen. Ha főzött krémbe került a rum, kor pláne nem, mert hó hatására az alkohol elparolog. Tehát nyugi, szoptathatsz
2015. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
A sütés során az alkohol eltávozik, csak az aromaanyag marad. Ilyenkor nincs gond. Ha közvetlenül fogyasztás előtt öntötték le az egészet rummal, az más helyzet, de ha vársz 1 órát a szoptatással, akkor már nincs gond.
2015. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
És szerinted mennyi alkohol van két szelet rumos sütiben????
2015. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Vidámabb lesz a baba, meg hányni fog és reggel egy árokban találod majd meg (na jó, nem).
2015. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy tepsi süteménybe tesznek max 1-2 evökanál rumot, ami még fél dl sincs összesen.

Ebböl az adagból legalább 12-16 db sütemény lesz, azaz egy adaban lehet egy CSÖPP rum.

Ez még akkor sem számít, ha nem lesz melegítve a rummal, ha meg sütés elött vagy a krémbe fözés elött került, akkor meg eleve elpárolog az egész.

2015. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8-as, na féltem :D, vagy hogy beleköt valakibe.

:)

OK, köszönöm a válaszokat, megnyugodtam.

De lehülyézni akkor sem kell a másikat szerintem,illetve az hülyézzen csak le, akivel egyszer sem fordult elő a pici babája mellett, hogy valami apró hülyeségen aggodalmaskodott.

2015. ápr. 26. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!