Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet átállni váltott...

Hogyan lehet átállni váltott mellből való szoptatásra?

Figyelt kérdés
Pillanatnyilag mindkét cicimből kell szopiznia a 3 hónapos babámnak ahhoz, hogy jól tudjon lakni, de amennyiben lehetséges szívesen áttérnék a váltott mellből való szoptatásra, de nem tudom hogyan tudnám ezt elérni, egyáltalán lehetséges-e?

2015. máj. 4. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
ha most nem elég egyből,csak úgy ha annyi tejed lenne,hogy 1 mellből jóllakjon. ehez rengeteget kell szoptatni,kb egész nap fejni-szoptatni-fejni-szoptatni. magas többletet kell beállítanod,mert utána rohamosan csökkene mikor már csak pár óránként egyből enne. rövidre zárva, egész nap szoptass fejj amíg még TÖBB is lesz egyben,mint amennyit eszik. sokat szaporítottam, de ezt még én se vállaltam be.
2015. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Á sejtettem, hogy nem lenne olyan egyszerű...:S

2015. máj. 4. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
hát igen sajnos :-( nehéz beállítani 2 mellből 1 mellre,aztán csökkenhet,meg begyulladhat a mell a váltásnál
2015. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem kockáztatok, mert eddig is nehéz volt eljutni, mármint, hogy elég legyen a tejci mennyisége.

De azért van akinek sikerült?

Többször olvastam már, hogy pl növekedési ugrásoknál aki váltott mellből szoptat nyugodtan szoptasson akkor mindkettőből egyszerre, de akkor utána ők már nem is tudnak visszaállni váltott mellre? Vagy hogy van ez?

2015. máj. 4. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
hát van akiknek nagyon sok van plusszban,nekik nem gond egyből szoptatni. nem mindegy mennyi van. ha éppen elég kettőből,nagyon nehéz,hogy egyből is elég legyen. ha van bőven többleted,de kettőből eszik,akkor lehetséges addig felnövelni. ha meg egyből jól lakik,szoptathatsz váltva is. szerintem vissza tudnak állni,ugyanugy nő mindkettőben a mennyiség a több szoptatásnál. gondolom mikor eljön az idő,hogy sokat csökken,akkor majd ők is kettőből szoptatnak
2015. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!