Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg van olyan aki az 5 és...

Tényleg van olyan aki az 5 és fél éves gyerekét szoptatja, Ti ezt elhiszitek?

Figyelt kérdés

Az egyik anyuka mesélte az oviban egy másikról, hogy még szoptatja a kisfiát. Nem tudom pontosan honnan tudja, talán a kisfiú mesélte az ő kisfiának, de ebben nem vagyok biztos. Mindenesetre nem igazán hittem el. Tényleg van ilyen??

Tudom, hogy van aki sokáig szopotat (3-4 évig), de ilyet még nem hallottam hogy egy majdnem iskolás gyerekt szoptat az anyja. Félre ne értsetek, semmi bajom a szoptatással, sőt. Az én gyerekeim is szopiztak egy éves, illetve 11 hónapos korukig. De ez nekem már nagyon furcsa. Kicsit valóban elvont család, de akkor is kétkedek... Hallottatok már ilyenről, én vagyok lemaradva?


2015. máj. 5. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos tenyleg vannak ilyeb osanyak. Elo pelda a szomszedunk. Bar ott még csak 5 eves a gyerek. De meg szopik. Ez mar szerintem nem normális. ..
2015. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Én is ismerek ilyet.
2015. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is max. 4 éves korig fér bele. De nem érdekel, ki hogyan és mit csinál.
2015. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!