Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit lehet ill. kell a...

Mennyit lehet ill. kell a laktoherb teából meginni naponta?

Figyelt kérdés
A dobozán az van, hogy 4-6 alkalommal 2.5 dl. A gyerekorvos azt mondta akár 2 litert is megihatok. Valaki meg azt, hogy 2-3 dl-től többet nem lehet. Most hogy is van ez?
2008. aug. 29. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy csinálom, hogy egyszerre főzök 1 l vizből 4 filterrel, és azt napközben 4 részletben iszom meg.

2008. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami a dobozon van,valószínűleg reális,tehát nyugodtan igyál annyit belőle.Nekem hasmenést okozott és a babóca hasa is fájt tőle.(4 filter,1 liter vizbe-naponta)Mivel kidobni nem akartam így vettem Fitolacot is.Most 1-1 filtert főzök meg 1 liter vízbe.Azóta nincsenek mellékhatások,de ez nekem van így,neked lehet,hogy nem vált ki ilyen dolgokat.Figyelj majd erre is.
2008. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 2 litert iszom meg ,egy nap !!

Nagyon szeretem az ízét ,én csak cukrot teszek bele!Csak az a baj hogy hamar elfogy egy doboz!

Mert ugye igy egy nap 8 filter fogy el!!

2008. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én napi 2 litert ittam 4 filterrel, mert akkora töménységű is elég volt. Ráadásul jó hatással volt a babám hasfájására is (édeskömény van benne).
2008. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!