Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjszakai szopiról való leszokt...

Éjszakai szopiról való leszoktatás?

Figyelt kérdés
Hogy csináltátok?Egyik napról a másikra?Gondolom adtatok helyette vizet.Hogy fogadta a babátok és mennyi időbe telt mire "elfogadta" a dolgot?Abbamaradtak az éjszakai ébredések?

2015. máj. 8. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kókusztejet adtam Neki éjszaka, mivel tejérzékeny volt, a kókusztejet imádta és hasonlóan édeskés íze van, mint az anyatejnek. Első próbálkozásomra elfogadta, és két éjjel kellett csak Neki. A harmadik éjjelt már átaludta, nappal pedig elfelejtette kérni a cicit:-) Így egy sírás nélkül hagyta el a szopizást. Akkor volt 15 hós. A te gyermeked mennyi idős? Ajánlom a kókusztejet, tényleg nagyon emlékeztet az íze az anyatejére /tudom, mert többször kóstoltam a tejem/.
2015. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem adtam neki cicit es kesz. cumival visszaaludt. neha nyoszorgott de a cumi mindig lenyugtatta. 9 hosan.
2015. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 éves.Cumija nincs,úgyhogy az kilőve.Megpróbálom ezt a kókusztejet,csak nehogy annyira finom legyen,hogy utána meg azért keljen :-)
2015. máj. 8. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
se cumi se ujjszopás?
2015. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akkor szokattam le amikor már olyan kevés lett a tejem hogy csak cumizott rajta,akkor már értelmetlen volt.Teát adtam neki.Annyival volt könnyebb hogy a cumisüvegen nem lógott egy fél óráig.Ekkor volt 13 hós.Jól fogadta.Éjjeli ébredések sajnos nem maradtak abba.
2015. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell leszoktatni , majd elhagyja magától.
2015. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!