Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki mit tornázott szoptatás alatt?

Ki mit tornázott szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem és szeretnék valamit elkezdni.

2015. máj. 13. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmi megerőltetőt a tej megőrzése miatt. Én gyalogoltam Sanson-nal :) Pl. itt: https://www.youtube.com/results?search_query=leslie+sanson


Fokozatosan emeltem a távolságokat, inkább csak bemelegítésnek használtam később, de eleinte jó volt, és a baba is élvezte nézni, sokat nevetgélt rajta.

2015. máj. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szülés előtt jártam kismamatornára, és ugyanazokat a gyakorlatokat csináltam otthon a 6. hét után.
2015. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

6. hét óta tornázok, minden másnap 30 percet.


300 hasprés, 11 perc helyben futás, 160 db twist, 10 fekvőtámasz, és fenék illetve comb gyakorlat, kb. 10 perc... de fokozatosan emeltem, 4 perc helyben futásról indítottam meg asszem 50 hasprésről..

2015. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a 3-as válaszadótól kérdezem, hogy szoptat-e és hogy mit csinált a terhesség előtt és alatt?
2015. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a terhesség előtt nagyjából ugyanennyit tornáztam. A terhesség alatt nem tornáztam, csak a kertben ami akadt: kapálás, öntözés 10 literes kannával - híztam is 22 kg-t :))) de ebből 10 kg lement a szülésnél. a maradék 12 kg ezzel a tornával, 9 hónap alatt. megjegyzem szoptatás alatt a torna ellenére, zabáltam mint állat, a torna mint egy kompenzálás volt, de mivel a babám nem túl jó alvó, és elég sokat vagyok éjjel is fent, ezért a zabálás ellenére is mentek le a kilók. Miért kérded?


3as

2015. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja, és 10 hós és még napi 3szor szopizik :)
2015. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm 3-as, hogy válaszoltál, és elnézést a Kérdezőtől, hogy így közbeiktattam ezt.

Amiatt kérdeztem, mert elég intenzív tornasort írtál le és én nagyon félek bármit is csinálni, hogy nehogy apadni kezdjen a nehezen "'megszerzett" tejem. Viszont rám is rámférne a mozgás, világ életemben mozogtam és hiányzik is, de félek...

2015. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a 300 hasprés nem intenzív, amit leírtam 20 perc kb..de amúgy is kevéssel indulj, így látod, hogyan hat a tejedre. nyilván most az a legfontosabb.

amúgy volt hogy úgy vettem észre, kevesebb a tejem, és akkor szüneteltem, de ugyanúgy kevés volt, nem számított. Viszont ha megdöngettem egy pizzát, akkor újra sok volt torna ide vagy oda :D szóval tornázz de egyél bőségesen.

2015. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi. Kipróbálom.:)
2015. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 14. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!