Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik, hogy amíg szoptatok...

Létezik, hogy amíg szoptatok egyszerűen nem megy le a hasamról a felesleg (=háj), bármit teszek?

Figyelt kérdés

Mielőtt megrónátok, hogy miért akarok szoptatás alatt fogyni, előrebocsátom, hogy a kisfiam jövő hónapban 2 éves lesz, tehát nem fenyegeti az a veszély, hogy éhen marad. Már csak azért szoptatom, mert még nem tudom lelki "sérülés" nélkül elválasztani.

Szóval a kérdésem: Miután mindent megteszek, hogy fogyjak (keveset eszek, kerülöm a nehéz, hízlaló ételeket, tornázom keményen, iszok sok vizet, minden nap sokat járok gyalog, és alapvetően vékony testalkat voltam mindig is), miért nem megy le a háj a hasamról???


2010. febr. 24. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz kifejezetten hasizom gyakorlatokat kell csinálni. szenvedős, de nemigen megy másképp sajnos...szóval felülés, ameddig csak bírod, és minden nap növeld a napi "adagot". plusz, amit eddig is csináltál. meglesz a hatása, ne aggódj!
2010. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :-)

Már lassan egy hónapja napi 200-300 felülést csinálok, de még semmi :-((( Mennyi idő után kellene látszania valami eredménynek?

2010. febr. 24. 14:45
 3/5 Tittiritty ***** válasza:
100%

Szia! Én nem szólnálak le akkor sem, ha kisebb lenne a babád. Szerintem az anyaság mellett nőnek is kell lenni, lehetőleg olyan nőnek, aki többé-kevésbé elégedett magával (persze normál keretek között).

A kérdésedre válaszolva pedig, ugyanígy vagyok én is, mint Te. Attól félek, hogy úgynevezett "kötényhasunk" lett, amit max. plasztikáztatni lehet. Sajnos tornával, haspréssel nem megy le, mert a kötőszövet van meglazulva. Azért ne add fel az edzést, hátha használni fog, csak lassan és több erőfeszítéssel.

Hajrá!:-)

2010. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is ettől tartok, hogy valamivel kisebb lesz ugyan, de meg nem szűnik :-(
2010. febr. 24. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én esetem nem éppen bíztató :(

Nekem csak addig csökkent a hasam, amíg szoptattam. Amikor abbahagytam, akkor híztam rá a hasamra nem keveset. Lehet, hogy amiatt, mert sajnos hirtelen hagyta abba a szopit a mensimnél és napi 4-5 szoptatásból egyik pillanatról a másikra 0 lett.


Szóval az biztos, hogy nem a szoptatás miatt van ott a pocid. Inkább kinyúltak a szövetek, drukkolok, hogy visszamenjen, de az trenírozd a lelked, mert valószínűbb hogy így marad.

2010. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!