Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon fáj és vérzik! Miért?...

Nagyon fáj és vérzik! Miért? Mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Az egyik mellbimbómon megjelent egy repedés. Eddig nem volt semmi gond a szopival, fél éve szoptatok, de most sikoltani tudnék.

A picimnek szájpenésze van, lehet amiatt?


2015. máj. 19. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy összefüggésben lehet-e a szájpenésszel, de a repedést, vérzést jól ismerem, igaz én az szoptatás első heteiből. Én sokféle krémet kipróbáltam, igazán egyik sem vált-be, amit meg le is kellett mosni szoptatás előtt főleg nem, mert nem kellemes még langyos, puha, nedves törcsivel sem hozzáérni a sebhez. SZÓVAL nekem akkor valaki azt javasolta, hogy szoptatás után fejjek ki egy csepp tejet, azt kenjem a repedés(ek)re. Hát ez az ősi módszer bevált. Megint a legegyszerűbb a legnagyszerűbb. Jobbulást kívánok!
2015. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!