Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most akkor van olyan hogy nem...

Most akkor van olyan hogy nem elég a tápértéke a tejnek?

Figyelt kérdés

Nappal anyatejet kap 2 hetes babám éjjel tápszert. Illetve este is anyatejet kap.

Inkább leírom hánykor mit eszik. :) hajnali 3 kor tápszert hajnali fél 6 kor tápszer

10 ig alszik, felkel anyatejet kap

Délben megint éhes kap anyatejet

Fél 4-4 fele anyatejet kap majd jön egy nagy séta

7-kor fürdetés majd vacsi anyatej ezután mikor ébred tápszert kap ma 9 órakor volt ez-de addig nem is aludt csak sírt.

Én abból gondolom hogy nem elég a tápértéke mert ha anyatejet kap kb 2 óra múlva éhes ha csak nem vagyunk lent a levegőn. Ha viszont tápszert kap 3-4órát is alszik.


2015. máj. 19. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, igy ebben a formában nem létezik.

olyan van, akinek sok a teje, hogy az eleje "vizesebb"nnem laktat annyira.


Dd ebben nem vagyok igazán kompetesem, bban sem, hogy éjszaka miért nem anyatejet kap.


Az én babám tápszeres. Nappal neha 2 óránként evett. Most 3 óránként. De éjszaka 5 órát alszik egyhuzamban És ugyanolyan tapit kap mindig.tehat hanappal kapna tapszert, akkor is éhes lenne 2-3 óra múlva.

2015. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a tápszernek alapból nagyobb a tápértéke mint az anyatejnek. Pontosabban nem nagyobb a tápértéke, csak lassabban emészthető, ezért éheznek meg később tőle a babák.Biztos nincs gond a tejeddel, az ilyen pici babák sűrűen esznek még.
2015. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sandrachnologic ***** válasza:
Az én babam is két hetes, pont ma. O igeny szerint szoptatott csak anyatejes baba. Változó idotartamonkent eszik, van, hogy 2 ora, van hogy 3. Jol lakik, nem siros, latom rajta, hogy elégedett, alszik is rendesen. Szerintem ha a te babad is ilyen tápszer nelkul is es van eleg tejed, akkor inkabb szoptasd es ne tapszerezd. Az anyatej kincs es ha van eleg, akkor inkabb azt kapjon 😊 olyan nincs, hogy nem eleg tápláló vagy laktató. 😊
2015. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem sokat tudok a tapszerrol, az en babam anyatejes. De ahogy olvastam, a tapszer nehezebben emesztheto, talan laktatobb. Fontos az is, hogy a taoszer allando, mig az anyatej mindig valtozik. Eleje vizesebb, kesobb zsirosabb, laktatobb, stb. Attol is fugg, hogy te magad mi eszel, valamint fugg a napszaktol es attol is, hogy a babadnak mire van szuksege, mit igenyel. Ezzel szemben a tapszer meg mindig ugyanolyan.


De amit a legfontosabbnak tartok az az, hogy nappal anyatejes, ejjel tapszeres. Jo, nyilvan nem minden baba, de azert a legtobb ejjel hosszabbakat alszik, es altalaban nem is esznek olyan gyakran, mint nappal.

2015. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért adsz neki tápszert?
2015. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!