Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktassam le a 16...

Hogyan szoktassam le a 16 hónaposomat a fél óránkénti ciciről?

Figyelt kérdés

16 hós lányom fél óránként- óránként cicizik. Bárhová elmegyünk, neki ott azonnal kell vagy hisztizik.

Van nálunk víz-tea, de az nem kell neki. Kocsival ha elindulunk valahová, 3-4x tuti meg kell állni hogy cicizzen. Éjszaka is többször felkel szopni.

Velünk alszik.

Már nem bírom, fáj a mellbimbón, és harapni is szokott, hiába mondom, hogy ez fáj.

Sehova nem lehet elmenni,mert mindenhol csak a cici kell, húzza fel a pólómat bárki előtt.

Ha reggel és est cicizni semmi bajom nem lenne. Itthon is cicivel hajlandó csak elaludni éjszaka is és délután is. Fogalmam sincs, hogy akinek tápis a babója, hogy altatja el.. Segítsetek!!!! Tudom, h a cicivel nyugtatja magát, és csak megszokásból kell neki. Egyik mellemből eszik, a másikat nem fogadja el, gondolhatjátok, hogy mekkora méretkülönbség van már a kettő között... :)

Már csináltam, hogy citromlevet csepegtetek a mellbimbómra, akkor nem fogadja el, de csak addig sír még megkapja..

Nincs kitartásom... Van más megoldás?

Arra gondoltam, hogyha elapasztanám a tejem, akkor hiába kérné, nem jönne belőle semmi,és magától abbahagyná.. Szerintetek?

Köszi, hogy elolvastad! :)


2015. máj. 21. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

cumi?


amúgy mi lenne ha egy napot rászánnál a dologra, és a hisztizés ellenére sem adnál neki cicit? nyilván ez sírással jár. Sokkal előbb meg kellett volna tenned, nem hagyni idáig fajulni a dolgokat. De ha már így áll a dolog, szerintem ezt kíméletesen egyszerűen nem lehet.

2015. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem cumizik. sosem fogadta el.. :(

Az a baj, hogy alattunk, mellettünk laknak, ha egész nap ordít a gyerek, tuti azt fogják gondolni, hogy kínzom... :(

2015. máj. 21. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én aztán nagyon nagyon nagy szoptatás párti de ne ezért ne haragudj meg,még én se szoptatnék ennyit egy ekkora babát. persze,szoptass amennyit csak akarsz,ameddig akarsz,de ezek szerint te nem így érzed jól magad. szerintem a citromlevet és az apasztást egyenlőre hagyd,apránként próbáld kevesebbre rávenni. igazából az lenne a legjobb,ha csak enni adnád oda,inni meg akkor is a vízet,teát erőltetnéd. ne add oda az első hisztire a melled. az nem jó,hogy nem adod,aztán mégis. ha elhatároztad,hogy na most,akkor ne is. add azt a vízet ha kell 10 percenként. 40 fokban úgyis fog inni. és egyszerűen ne add oda fél óránként,az tényleg már ekkorával hát nem is értem,hogy bírod. mit csinál ha nem adod oda? nem tudod valamivel helyettesíteni? vedd fel,bújjon hozzád de ennyi.
2015. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!