Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sebes mellből szoptatás. Nem...

Sebes mellből szoptatás. Nem árt a babának ha sok vért eszik?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek úgy megijedtem mikor barnát (véreset) bukott vissza kicsikém. Tudom, hogy ha be van gyulladva akkor is kell szoptatni, szoptattam is, de most nem tudomit tegyek.

2015. máj. 21. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Most inkabb ne szoptass, csak fejj.
2015. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fejés vagy anyatej állomás
2015. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal be kell fejezni a szoptatást. Fertőzésveszély! Mégis, hogy gondolod, hogy sebes mellel szoptatsz? Hívd le a védőnőt, hogy intézkedjen.
2015. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sandrachnologic ***** válasza:
Abbol a mellbol most ne szoptass, csak fejd es kiskanállal vagy pohárból add a babának. Ha mindket mellel ez a helyzet akkor tedd zgyenezt. A melleidnek pihennie kell. Kend 100% lanolinnal, anyatejjel, hagyd levegőzni. A babad valoszinuleg rosszul "harap ra" a cicire, ha igy kisebesiti a bimbot. Esetleg kerd szoptatasi tanácsadó segitseget.
2015. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!