Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet hányingerem tőle?

Lehet hányingerem tőle?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem ide kellene írnom,de gondolom,aki már szoptat az tapasztalt!Terhességem alatt és szülés után is az Elevitet szedtem.3 hónapos a kislányom,még szoptatok,de most elkezdtem szedni a kismamáknak való Eurovitet.Ilyenkor is lehet tőle hányingerem?Vagy csak terhesség alatt lehet hányingerünk a vitaminoktól?
2010. febr. 26. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a gravidától van hányingerem.Úgyhogy szerintem lehet.

4 hónapos baba anyukája

2010. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Terhességem alatt én is kipróbáltam a Gravidát és nekem is hányingerem volt tőle!
2010. febr. 26. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a gyógyszerész azt javasolta, hogy étkezés után szedjem be a terhesvitamint. Előtte nekem is rémes hányingerem volt tőle.
2010. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor is amikor már nem terhesen szedted?
2010. febr. 26. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Elevittől és a Gravidától is hányingerem van. Még nem voltam terhes akkor kezdtem el szedni, már akkor is hányingerem volt tőle, ez terhesség alatt csak rosszabb lett és a szoptatás alatt sem változott, így a babám 3 hónapos korában én abba is hagytam a szedését.
2010. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy megint babás vagy?
2010. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia


Én tuti nem vagyok és nem is voltam terhes, ezt most nem ecsetelném miért, de 100%ra veheted.


Az eurovit multivitamint szedem (de szedtem már terhes vitamint is mert egyszer kaptam valami mellé ajándékba).

Egy ideig mindig reggel vettem be nem volt semmi baj.

De kb. fél éve már hányingerem van tőle!


Ha egész nap nem eszek és este beveszem akkor is.

Beveszem és 5-10 perc múlva rettenetesen vagyok.


Olvastam, hogy a vitaminokat egyébként is étkezés közben célszerű bevenni, szóval szerintem ez természetes.


Én mindig megeszek legalább egy zsemlét előtte és még utána egy felet, különben rosszul leszek.

De legtöbbször este vacsora után veszem be, így semmi bajom nincs.


A vitaminoktól lehet hányingered, étkezés közben vagy után kell bevenni. Előtte is lehet, de akkor rögtön enni kell rá.

2010. aug. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!