Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A barátnőm kisbabája 2 hónapos...

A barátnőm kisbabája 2 hónapos kislány. Szeretnék ajándékot venni Neki, de sajnos nem tudom, hogy mit. Mire lehet a legnagyobb szüksége ebben a korban egy babának, vagy akár az anyukának?

Figyelt kérdés
Van két 2 éves unokatesója, így ruhát kap bőven. Szerintem játéka is nagyon sok lehet.
2010. febr. 27. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Pelenka szerintem minden mennyiségben jól jöhet, popsitörlő. Tusfürdőt azért nem gondolom, mert szerintem gyógszertárit használ fürdetéshez
2010. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tittiritty ***** válasza:
Szerintem is a pelenka és a popsitörlő a leghasznosabb. Én legalábbis ezeknek nagyon örülök mindig.
2010. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tudod milyen pelenkát használ, az tényleg hasznos, meg a popsitörlő.Nem tudom mennyit szánsz rá, és van -e már neki, de egy puzzleszőnyeg is jó ajándék.A játszószőnyeget azért nem ajánlom, mert az 7000-nél kezdődik.

/Z/

2010. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Mi a pelenkának örültünk a legjobban. Én a családnak meg is mondtam milyet használunk. És így nem vettek hülyeségeket.
2010. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) A pelus tényleg jó ötlet
2010. febr. 27. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Pelust,popsitörlőt,meg ruhát az is mindig jól jön,annak is nagyon szoktak örülni,még akkort is ha kapni szokott ruhákat az unoka tesóktól,nekem szinte be se kellett vásárolnom semmit ,mert annyi mindent kapot,és ha hoztak ruhát mégis nagyon örültem neki,mert ha ráadtam akkort eszembe jutott,hogy kitől is kaptam,főleg amit a barátnőm hozott!
2010. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pelenka, babanak mandula olaj, mamanak vmi jo kis aroma terapias furdohab. en ezeknek marhara orultem.
2010. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én babám kapott egy szuper hálózsákot, nagyon örültem neki, mert ilyenre sosem lett volna pénzünk :P

Az anyukának vigyél alkoholmentes pezsgőt (Törley), szerencsés esetben koccinthattok is :)

2010. febr. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mi is kaptunk sok használt gyerekruhát, mégis nagyon örültem az ajándék új ruciknak, szívesen adom a gyerkőcre, és mindig az ajándékozó jut eszembe róla. Félreértés ne essen, nem vagyok új ruha mániás, sőt, kaptam tuti jó turkált cuccokat is, nagyon örültem nekik! A játékoknak is nagyon örülünk. Ha én látogatóba megyek, én is ruhát/játékot viszek. Nehogy már a kakis pelenkáról jussak eszébe az anyukának/apukának ;D Persze a legcélszerűbb, ha esetleg kipuhatolod, mire lenne szükségük, mondjuk, ha ismered a barátnőd szüleit, tesóját stb. :) Így, ha tényleg pelusra és popsitörlőre van szükségük, megtudhatod a kedvenc márkát is, mert az nagyon kellemetlen, ha éppen azt veszed, aminek a barátnőd pl. undorodik az illatától, és ez csak utólag derül ki.
2010. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!