Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 16,5 hós lányomat ma kezdtem...

16,5 hós lányomat ma kezdtem el leszoktatni a ciciről, mikor tanulja meg, hogy nincs cici?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy reggel,elalváshoz délután és este kap még, de napközbe nem! Mennyi idő alatt szokja meg, hogy nincs cici nappal,csak alváshoz? Utána persze alváshoz és éjszaka se lesz cickó. Kb mennyi időbe telik ez a leszoktatás?
2015. jún. 11. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Eddig hányszor szoptattad?
2015. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
miert akarod leszoktatni?
2015. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Lassan másfél éves, mégis, meddig szoptassa még? :)
2015. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi egy hét alatt túl voltunk rajta.
2015. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

a mienk 22 honapos koraig szopott...


miert ne? csak elonyei vannak.

2015. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
képes volt fél óránként is cicizni, bárhol bármikor. Azért szeretném leszoktatni,mert harap,hiába magyarázom el,h fáj és nem szabad. Éjszaka is felébred cicizni. Egy éjszakát se aludt át eddig. Enni nem akar,m csak cicizni. Plusz nekem szednem kellene egy gyógyszert, amit a terhesség előtt is szedtem, a hormon problémámra... a doki is javasolta a leszoktatást!, hogy eltudjam kezdeni a gyógyszert.
2015. jún. 11. 15:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán semmi mást nem fogad el? Gyümölcslevet, pépes gyümölcsöt sem?
2015. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvan ha gyogyszert kell szedned az mas.
2015. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Èn egybol azt mondanam neki hogy nincs több cici mert az csak a picibabáknak kell, ő pedig már nagylány. Ha egyszer elhatároztam magam nem kapna se reggel se este se semmikor. Pár napig biztos hiszti lesz, de ez az élet rendje, meg fogja szokni az új rendszert is.
2015. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!