Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy hete született kisfiam....

Nné Adrea kérdése:

Egy hete született kisfiam. Szoptatas nem igszsn megy. Tejem meg kevés. Keresi raharap mellre de két szíves után bealszik. Majd egy órát ezt műveli. Normális ez?

Figyelt kérdés
Haromszoriktot használt valaki?meddig?
2015. jún. 24. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten normális de a fejlődéshez ennie is kell. Méred mennyit eszik? Enyém első hónapban szi te végig mellen volt de igy is kevés volt a tej utána potoltam. Mi az a haromszorikt?
2015. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet normális is, mert lehet neki elég még most egy pár csepp anyatej. Azt tudni kell amúgy, hogy a babáknak is meg kell tanulniuk a szopizást, tehát nem csak neked feladat, hogy hogyan szoptass, még ő is tanulja a szopizást.

Ha elégedetlen a babád, ha sárga még, ha nem hízik egy hét alatt elegendőt, akkor azért a védőnő segítségét kérd ki.

Nekem a szülés utáni első hónap volt nehéz a szoptatással. Lányom állandóan cicin lógott volna, persze sokszor bealudt, nekem meg fájtak a melleim. De utána ő is ügyesebb lett, és nekem sem fájt már.

2015. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat.Megnyugtató számomra.

Az hasleszoritonak készült. Mobilon írtam bocsi.használt valaki?

2015. jún. 24. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a hasleszorító, kényelmetlen volt. Hasam szerencsére szépen visszament minden gond nélkül, magától. De ez egyedi dolog, barátnőm például imádta a hasleszorítót, és azt mondta, hogy neki sokat segített.
2015. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én használtam hasleszorítót, és nagyon bevált!!! NEm akarok okoskodni, de ha mindig bealszik cici közben, akkor hogy lakik jól? mérned kellene legalább az első időszakban, utána úgyis megtapasztalod h kb. mennyit evett! MInél gyakrabban van melled, annál jobban van stimulálva a tejtermelés. Ne add fel, nincs veszve, h legyen elég tejcsi!!!
2015. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lakók jól.Merem kemény 3-5ml szopizik fél óra alatt.Utána lefejem ami 15-30ml körül van és odaadom.de volt hogy tápszer adtam annyira,éhes volt szegény.utána megnyugodott.így kezd közelíteni születési súly.
2015. jún. 25. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!