Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rohamosan hizok, kezdem...

Rohamosan hizok, kezdem utalni magam. Biztassatok, ugye lemegy szopi utan?

Figyelt kérdés
:( Ugy el vagyok keseredve... Mindenemrol csung a narancsboros haj... Es mig masok fogynak szoptatas alatt, en hizok(de bevallom, eszek is rendesen, kenyeret, pektermeket, sort iszok - feltem a tejcsit)... Normal testsulyom 56-58 kg. Terhesseg elso 8 heteben bevizesedtem, 8 kilo jott ram... Majd trrhesseg vegeig 78 lettem... Es 73(!)al jottem haza... Kicsit lementem 69-re, de most mar a 75-ot surolom... semmi ruham nem jon ram, fajnak a labaim a sulytol, es hat... a szex sem a regi, rosszul erzem magam a boromben. Szopit nem akarom abbahagyni, akarom, hogy legyen tejem... de mit csinaljak hogy fogyjak?? Masok hogy fogynak le szopi alatt? Siman genetika? 3 honapja szultem... Segitsetek valahogy! :(

2015. jún. 30. 07:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Mások nyilván nem esznek annyi kenyeret vagy megnézik, milyen kenyeret esznek. A szoptatás alatt 5-600 kalóriával kell több a normálisnál. Ha te három hónap alatt 12 kilót felszedtél, akkor ennél többet viszel be. Sokkal többet. Figyelj oda, hogy mit eszel - nem éhezni kell, hanem okosan enni. És sétálj nagyokat a babával. Ha nem is indul be a fogyás, legalább nem hízol tovább.
2015. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%

A szoptttáshoz nem kell zabálni, föleg nem olyan dolgokat, aminek semmi köze a tejtermeléshez, pl. kenyér péktermékek, sör(!!! - remélhetöleg legalább alkoholmentes).

HA elegendö zöldségfélét meg fehérjét (SOVÁNY HÚS, tojás) eszel, és nem sört, hanem gyümölcslé-vízet (1-3 arányban keverve) iszol, emellett mozogsz (nem edzöterem, de rendszeres gyors séta egy óráig), akkor nem hízni, hanem fogyni fogsz a szoptatás mellett, anélkül, hogy kevesebb tejed lenne!!!

2015. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Hol írja hogy 3 hónap alatt 12 kilót szedett fel??? ("lementem 69-re, de most mar a 75-ot surolom.." - ezt akárhogy számolom 6 kiló)

No mindegy. Én is az a típus voltam hogy tésztát, péksütit és hasonlóakat kellett ennem hogy rendesen legyen tejem (ezt az nem tudhatja aki nem ilyen típus!!!!)

1,5 éves volt amikor úgy döntöttem hogy nem baj ha elapad a tejem már és elkezdtem diétázni és aerobicozni. Nagyon gyorsan lement 15 kiló (kb. 7 -9 hónap alatt).

2015. jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Hát második nekem az ilyen kajáktól nagyon kevés tejem volt... 3-as voltam
2015. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Engem pont szülés után hagyott el a férjem, így az idegtől hónapokig alig bírtam enni, mégis volt tejem a gyerek 10 hónapos koráig, sőt sokat híztam is, szóval ez genetika. Én terhesség alatt nem híztam egy dekát sem.

Hiába hagytam abba a szoptatást, a zsír megmaradt.

Mikor megelégeltem és elkezdtem keményen edzeni, csak akkor fogytam vissza a kiinduló súlyomra.

A rengeteg kenyér, péksüti amúgy a leghizlalóbb...

2015. jún. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy en is tartottam a sok zoldseg, gyumolcs, pipihusi elvet, emiatt majdnem elment a tejem. Rajottem, hogy ha nem eszek kenyeret, a baba ehen marad... a sort is(citromos alkoholmentes) a tej miatt iszom, kihagyok egy-ket napot, mintha kevesebb lenne a tejem... Iszok sok Cappy pulpy-t is, az is segit... Sajnos nem az a tipusu tehen vagyok akinek lesz teje a friss zold futol... Most kb 16-18 kg plusz van rajtam. A babat hordozom kendoben, van, hogy 3-4 orakat setalunk naponta.Sajnos az anyagcsere is lelassult, van, hogy 3-4 napig nem megyek wc-re... akkor is csak glicerines kuppal :-S
2015. jún. 30. 08:03
 7/30 A kérdező kommentje:
Uu, 5-os, kemeny idoszak lehetett... Remelem azota mar minden rendben......
2015. jún. 30. 08:04
 8/30 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező! Szoptatás után diéta+torna és lemegy :).
2015. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én is végig híztam a szoptatást, másfél év. Az utolsó fél évet végig tornáztam minden nap, és egy deka nem mozdult. Mikor abbahagytuk a szopit, visszaálltam normál diétára és pár hét alatt lementek azok a kilók.(kb 13kg) Állítólag a hajlam mellett azok híznak szoptatás alatt, akik keveset terhesség alatt, mert az agy küld egy vészjelet, hogy tartalékolni kell!
2015. jún. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Ne Cappy Pulpyt igyál, mert abban csak 12 százalék a gyümölcstartalma, akármilyen szépen is reklámozzák, azok csak narancsdarabok narancsszörpben. 100 százalékos gyümölcslevet.


Első vagyok, bocs, korán reggel volt még, elnéztem a számokat, nincs mentségem. Ettől függetlenül ha rendesen enne, lemenne. A 3-4 óra séta az legalább 15 km, ha annyit mennél, biztosan fogynál, szóval kizárt.

2015. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!