Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák, akiknek...

Szoptatós anyukák, akiknek laktóz érzékeny a babája! Hogyan oldjátok meg a tejcsi lefejését a cseppek használatához, ha úton vagytok, vagy bárhol, csak nem otthon?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a babámnak szüksége van ezekre a cseppekre és mi sokat szoktunk jönni-menni és autóban szopizni. Elképzelésem sincs, hogyan oldjam meg a helyzetet. Autóban fejjek valahogy? HA itthonról viszek lefejt tejet, az meg ebben a melegben nem sokáig áll el ugyebár. Ráadásul családi rendezvényre vagyunk hivatalosak a hétvégén egy másik városba, azt a napot is meg kell oldanom. Nagyon várnék tanácsot, ötletet!
2015. júl. 1. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig egy kiskanálnyi forralt vízbe cseppentettem a kisfiam cseppjeit, Te nem tudod így megoldani? Forralt vizet pedig vihetsz cumisüvegben.
2015. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A víz jó ötlet. Ebben a melegben amúgy sem árt egy kis plusz víz, pláne ha nyálzik a babó a fogzástól. Persze nem mindenki híve a víz itatásnak, én igény szerint szoptatok, mégis ha kapja a vizet cumisüvegből, látom, hogy jólesik neki.
2015. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én vittem a kis ivós poharát (cumisüveget ki nem állhatta), abba kézzel fejtem kb 10-20 ml-t, abból itattam meg, majd cici.
2015. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!