Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit szopizhat 16 hónapos...

Mennyit szopizhat 16 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Napi 3* cicizik, emellett kb 2 dl-t iszik meg egy nap. Azért érdekelne, hogy valaki mérte-e esetleg nagyobb babájánál, hogy mennyit eszik, mert aggódom a kevés folyadékbevétel miatt.

A pelenkái alapján nem nagyon tudom megítélni, hogy ez most elég-e vagy sem.

Van, aki mérte, kb mennyi tejcsi lehet...?


2010. márc. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 14 hónapos babám szopizik kb. 3-szor-4 szer.

Ezen kívül max. fél dl vizet hajlandó inni.

A doki azt mondja bőven elég a szopi mellett. Amúgy nem tudom mennyit szopizik.

2010. márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13 hós lányom max 2x egy nap, a délutáni,és az esti elalváshoz. de héha kimarad,ezen kívül sok gyümilét iszik.
2010. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztosan elég neki a folyadék, a babák tudják, mire van szükségük. Én se mértem soha (már újszülöttként sem) így nem tudom, mekkora mennyiséget szopiznak, de ha nem lenne elég, azt a baba jelezné.
2010. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van. Mindenesetre érdekelne mennyi tejet képes ekkor kiszopizni egy nap:-)
2010. márc. 6. 13:57
 5/5 xStefix ***** válasza:
Az én kétévesem is 3x szopik és emelett kb. 4 deci folyadékot iszik egy nap. Azt, hogy néha kevés a lütyő, nálunk az is jelzi, hogy nehezedik a székelés, kevés a "kenőanyag"... De hogy mennyit szopik, fogalmam sincs. Őt már lehetetlen lemérni. :)
2010. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!