Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lansinoh bimbóvédő krémet aki...

Lansinoh bimbóvédő krémet aki használ melyik kiszerelést veszi, és az meddig elég? Megvegyem rögtön a nagyot vagy még ne?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég rövid ideig kellett csak a krém, igazából sosem sebesedett ki a mellbimbóm, mert a babám olyan ügyes volt. Egy draabig megelőzképpen kentem, aztán soha többé. Ha drága, kezdd inkább a kisebb kiszereléssel. Illetve, ha még nem szüetett volna meg a kicsi, akkor a 8. hónaptól már finoman, dörzsölés nélkül elkezdheted kenni a bimbót, hogy kicsit felkészítsd (de dörzsölni nem szabad!).
2015. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés kell belőle. Én is csak az első pár nap használtam, szerintem is elég egy pici. Annak is 80%-a megmaradt.
2015. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

először is teljesen felesleges nagy kiszerelést venni, mert ez a legtöbb esetben úgy néz ki, hogy amíg össze nem hangolódtok, max egyszer kétszer sebes lesz, és akkor bekened egyszer, max kétszer és elmúlik....utána - akár csak a betört cipő :) - nem lesz újra sebes, jó esetben.


Másrészt a Lansinoh gyakorlatilag lanolin tuningolva, ezért lényegesen olcsóbb, ha tiszta lanolint veszel egy kis mini tégelyben a patikában (már ahol adnak csak úgy, nálam adtak, kemény 400 ft volt egy nagyobb tégely, egy darabig másra is használtam aztán kidobtam mert lejárt).

ezt a kórházi szoptatási tanácsadó javasolta amúgy.

2015. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit vettem. Nekem brutális volt, hetekig használtam. Láttam, hogy fogyoban van,üegrendeltem a nagyot, hogy mire a kicsi elfogy, addigra megérkezzen a posta. Egyszer sem használtam a nagyot. A kicsi elég szerintem.
2015. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tudtam volna a legelején, hogy ilyen jó, akkor megvettem volna a nagyot.Nekem nagyon érzékeny volt, először nem lansinoh-t használtam, kb 3 hétig. Aztán vettem kis kiszerelésben, kb. kétszer, mire leárazva megtaláltam a nagyot.A nagy 40 ml-s került akciósan annyiba, mint a két kis 10 ml-s.Én két-három hónapig kentem.Lehet, hogy ha az elejétől lansinoh-t használok, nem is fájt volna.
2015. júl. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam patikában sima lanolint venni, de nem adtak..Próbálkozz azért, hátha...
2015. júl. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleg a kicsi...vagyis nekem eleg volt. Az elso 2 hetben kellett intenziven hasznalnom, ee igy is megmaradt a fele, pedig en tenyleg nem sporoltam vele.
2015. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!