Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti első menstruá...

Szoptatás alatti első menstruáció?

Figyelt kérdés
Nektek mikor jött meg,kevesebb vagy több volt az átlagosnál,előtte volt-e valamikor barnázás?Lassan fél éves a gyerkőcöm,csak szopik és anyatejleadó is vagyok,sok tejem van.A napokban enyhén barnázok,vajon meg fog jönni vagy még nem feltétlen?Pár nap múlva megyünk nyaralni,nem bánnám,ha még várna...
2015. júl. 29. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függ, hog ymikor jön meg először, legfőképpen a szoptatás intenzitásától, akik igény szerint sokáig szoptatnak éjjel-nappal, azoknak általában később jön meg, ámbár ez sem törvényszerű. Nekem az első 20 hónappal a szülés után jelentkezett, előtte három héttel kis pecsételés már előre jelzett valami változást, de maga az első szülés utáni vérzés nem volt sem erősebb, sem hosszabb a szokásosnál, görcsösebb sem, barnázás sem előzte meg. A második és harmadik már erősebb és görcsösebb volt. Pár hónap után beállt kb. a régi rend a vérzés jellegében, de a ciklus még hónapokig változó hosszú volt.
2015. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9 héttel a szülés után megjött, pedig kizárólag szoptattam (igaz éjjel akkor már csak 1x kelt a gyerkőc) és rengeteg tejem volt. Egyből visszaállt a régi rend szerint a ciklusom és a szoptatást is folytattam.
2015. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 hónappal szülés után jött meg először.A fiam csak szopizott. Nem volt semmi előjel, barnázás vagy ilyesmi.A ciklusom is szinte napra pontos lett. Mennyisége és intenzitása a vérzésnek erősebb volt, mint szülés előtt, azután hónapról-hónapra fokozatosan normalizálódott.
2015. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

8 hónappal a szülés után volt az első. Nem jelezte semmi előre.

Nekem most sokkal jobb,mint terhesség előtt. Akkor az első 2 nap a halálomon voltam.

Most nem görcsölök és nem folyik annyi vér.

Viszont a gátmetszésem nagyon húzódik az első 2 nap.

Az egy kicsit kellemetlen.

Intenzíven szoptatok.

2015. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. júl. 30. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!