Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha éhes a baba hogyan sir?...

Ha éhes a baba hogyan sir? Megnyugtatható? El tud aludni?

Figyelt kérdés
Ha csak sirdogál de abbahagyja néha, megnyugodgat akkor nem éhes igaz?

2015. aug. 23. 12:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve ha ő maga hagyja abba a szopást és elégedettnek tűnik akor biztosan eleget evett igaz? (Tejem van, azt nem tudom hogy ő eszik-e annyir amennyit kér)
2015. aug. 23. 13:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Én babám ha éhes szopizza a kezét és úgy sír.Mi tápszeresek vagyunk sajnos,1 hétig volt csak tejem.mikor szoptattam,onnan tudtam hogy mennyit evett,hogy elötte-utána lemértem. Ha nincs mérleged,lehet már kölcsönözni.
2015. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért próbáld böfiztetni, és többször kínálni.

Ha én abbahagynám a szoptatást, amikor először elengedi a fiam a cicit, hát az édeskevés lenne.

Ha levegő van a pocakjában, fészkelődik, felemelem, böfizik, és eszik tovább. Ezt 1-1 étkezés alkalmával 3-4-szer is megcsináljuk.

Egyébként az első 6 hétben én is mértem az evéseit, aztán már csak hetente mértem, hogy gyarapszik-e.

2015. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt szoktam... annyira nem egyértelmű sajnos még utána se.

csomószor visszateszem.. de avégén már bekapjakiköpibeapjakiköpi.. meg cuppog. szerintem végez.

2015. aug. 23. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Idővel kiismered a babád, ne aggódj. Az elején nálunk is ez volt, hogy inkább többször tettem mellre, aztán megtanultam, hogy mikor éhes, mikor lakott jól.
2015. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!