Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom 1 hónapos és ha...

Kislányom 1 hónapos és ha hason fekve képes 5-6 órákat is végigaludni olyan mélyen bealszik, háton fekve viszont óránként felébred. Ha hason fekve alszik attól félek, hogy fel sem ébredne ha éhes lenne. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
4 órát simán lehet hagyni aludni.hidd el,felébrednek a babák,ha éhesek.az enyém is felébred,hiába alszik mélyen.a pocak az úr.
2010. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babóm hasfájós volt, ezért sűrűn tettem hasra. Kb 1 hós kora óta csak hason alszik (kivéve persze a gyerekülés, és a babakocsi). Én hagytam aludni, ő is sokat aludt egy huzamba, a pocakja mindig felébresztette. Persze mindig ott voltam körülötte és figyeltem, hogy szuszog e még! :)
2010. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy hete jöttem rá, hogy hason jobban szeret aludni. Egyik hajnalban elkezdte dobálni magát, de álmában. Meguntam, hasra fordítottam. Amíg elmentem pisilni, elaludt. Reggel 9-kor úgy ébresztettem fel, mert már én is aggódtam. Azóta hason alszik. Hat hetes kora óta nem eszik éjjel. Most úgy van, hogy este 10körül elalszik háton, hajnal 3-4 körül felébred (nem eszik), átfordítom, és alszik 9ig. Boldogan mosolygósan ébred. Persze után felfalna mindent. 9 hetes
2010. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!nekem két hetes kora óta csak hason alszik,mert ő a hátán mindig felébredt arra h kalimpál a kezével!viszont hason olyan nyugis!

sztem is hagyd amíg csak akar,a poci úgyis felébreszti!

Nekünk most este 8 tól alszik fél 6fél7-ig hason,majd fél órát eszik,cummog és még alszik 9-ig hason!nappal is csak hason!viszont ha nyekereg(felébredt)átfordítom a hátára,és még fél órát elvan "játszik" magában,én meg intézem a dolgom!most 14 hetes

2010. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi babánk 6 hetes. ugyanígy, ha hason alszik, akkor sokkal tovább húzza, mint háton. Volt már olyan, hogy fél 10- 5-ig aludt. Ő!! Én persze nem, mert mindig megnéztem, hogy nem lázas e, vesz e levegőt...Nem értettem, hogy mitől alszik ilyen sokat. azóta már többször előfordult, de még nem mindig és már nem lesem annyira. Őt 2 hetes kora óta hason is altatom, mert már akkor át tudta fordítani a fejét és hasfájós volt akkor is.
2010. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!