Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák! Éjjeli...

Szoptatós anyukák! Éjjeli cicizéseket mennyi idősen hagyta el gyermeked? Hogy történt? Te tettél vmit ennek érdekében vagy magától hagyta el?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 21:49
 1/9 Ditta323 ***** válasza:
52%
Kb 1-1,5 hósan. Addig is csak 1* kelt, de azóta végig alussza az éjjelt lassan 1 éves. Ő szerencsémre ilyen típus
2015. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is 1 hónap környékén, mert akkor kezdte kihagyni az egyik étkezést éjjel és 6 órát aludni, aztán már 8-at aludt és nem volt közben éhes.

Szerintem sokat számított amúgy, hogy én minden alváshoz cumit adtam és a szoptatás nálunk csak az avés miatt volt, ha láttam, hogy már csak ímmel ámmal eszeget, akkor letettem aludni és cumit kapott.

2015. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7 hosan...nalunk nehezen.ment, cumival, alvas treningel kellett leszoktatni az ejjeli 6-7 keles miatt.
2015. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónaposan. Én nem tettem semmit, és ő sem (nem keltett fel).
2015. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18 hónaposan, nem tettem érte semmit, akkor kezdte átaludni az éjszakát. Addig csak cicin volt hajlandó visszaaludni.
2015. aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen magától,már az utolsó két hétben én keltettem ( ő nagyon sárgult,ezért addig én etettem éjjel is) később fejtem helyette
2015. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

14 hónapos és éjjel még kétszer cicizik, néha háromszor...

Nagyobbik lányom ennyi idősen már elhagyta az éjjeli cicizéseket.

EL sem tudom képzelni hogy 1-2 hónapos baba hogy hagyja el az éjjeli evést.

2015. aug. 24. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt 1 évesen szoktattam le, mert már egész éjjel a cicivel a szájukban aludtak, nem tudom, mikor hagyták volna el maguktól.
2015. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nàlunk pl sosem volt igazàn éjjeli cicizés,de első naptól szigorú napirend volt. Esti alvàs 19 től és még egy cicizés 22 kor és reggelig szunya. Napközben pedig 2 órànként evés.
2015. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!