Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 22 hetes vagyok. Nagyon...

22 hetes vagyok. Nagyon viszket a mellbimbóm körül. Miért?

Figyelt kérdés
Vmiért annyira félek,hogy nem fogok tudni szoptatni.. remélem nem igy lesz.
2015. aug. 26. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért viszket mert terhes vagy. Szerinted milyen összefüggés van a mellbimbóviszketés és a szoptatási képesség között?
2015. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom éppen ezert tettem fel a kérdést.
2015. aug. 26. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:

A viszketés gyakori terheseknél, de ettöl semmi bjod sem lesz.

Ha nagyon zavar, akkor maszírozz bele olivaolajat, de nem erösen, csak egész finoman.

2015. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is viszket héba-hóba, néha gyakrabban, sőt, kicsike szemölcsök is megjelentek rajta, amik el is tünedeztek pár hét alatt (nem mindenkinek tűnik el).


Nem szabad arra gondolni, hogy nem fogsz tudni szoptatni, csak állj pozitívan a témához, tudatosítsd agyban, hogy szoptatni fogsz, nyugodtan beszélgethetsz is a kis magzatoddal, hogy majd a cicidből fogod őt táplálni, az anyatej nagyon finom és pont neki való táplálék :)

2015. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont azért viszket, mert készül a szoptatási időszakra. Emellett elszíneződhet, bebarnulhat (az udvar is, ha eddig még nem tette), és kirügyezhet, kinyílhat, mint a rózsabimbó. Kenegesd kakaóvajas krémmel, vagy babaolajjal!
2015. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a panaszom tizen x hetes korom óta.

Első terhességemnél ez nem volt, és 18 hónapig tudtam szoptatni a fiamat.

Jelenleg a 30.hét végét taposom a kislányunkkal.

2015. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!