Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellszívó, sport és szoptatás?

Mellszívó, sport és szoptatás?

Figyelt kérdés

Jelenleg félidős terhes vagyok, de könnyed tornát csinálok. Elég hízékony vagyok, így szeretnék sportolni szülés után is, persze szoptatni is szeretnék (elsősorban). Ismerősömtől kaptam egy Medela Swing mellszívót. Ő többek között akkor használta, ha sportolt: leszívta a tejet és tornázott, majd ezután is leszívta (ha volt). Azt mondja, hogy nem befolyásolta a későbbi tej minőségét és mennyiségét sem a sport.


Van olyan köztetek, aki sportolt és használt mellszívót? Mi a tapasztalat? Befolyásolja a sportolás után órákkal termelődő tej minőségét/mennyiségét?



2015. aug. 26. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, semmi problémám nem volt vele, bár én utána nem szívtam le. Sosem panaszkodott a kissrác.
2015. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!