Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesség alatti szoptatás?...

Gabi86 kérdése:

Terhesség alatti szoptatás? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Jövő héten tudok csak dokihoz menni és van egy lányom akit szoptatok.nem szeretném tőle megvonni ha nem muszály.olyanok îrjanak akik voltak hasonló cipőben és szoptathattak.1 terhességem teljesen problémamentes volt.köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 27. 05:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én annak idején utána olvastam a témának, de végül nem lett rá szükség, pont váltották egymást. Arra jutottam akkor, hogy szabad, ha nem okoz közben összehúzódásokat,kellemetlen érzést. Elvileg nem gond,gyakorlatilag minden eset más. Nektek kell érezn, hogy belefér -e. Egy próbát mindenképp tennék mielőtt megvonom tőle. Lehet hogy aggodalomra semmi ok.
2015. aug. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,cicifüggő a lányom.én is olvastam már a témával kapcsolatban,de inkább még egyszer körüljárnám a dolgot.mikor okoz inkább gondot,korai vagy késői tehességnép?
2015. aug. 27. 05:43
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Nekem 2 ismerősöm is elvetélt így, egyik korai, másik kb fél idős volt. Úgyhogy nekemilyen eszembe se jutott.
2015. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is,de ma teszteltem még csak pozit és ha le is szoktatom nem megy egyik napról a másikra.
2015. aug. 27. 07:24
 5/18 anonim ***** válasza:

Ó ez a te döntésed, meg gondolom orvossal is beszélsz majd. Én nem mertem, de lehet ment volna.


Orvos úgyis megmondja h mikor csinálhatod mikor nem.

2015. aug. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
13,5 hónapos volt a fiam, amikor orvos is megerősítette, hogy terhes vagyok. Egyből mondta, hogy a szoptatás abbahagyását javasolja. Eszembe sem jutott kockáztatni, 1 hét alatt elválasztottam a cici-függő fiamat, minden gond nélkül.
2015. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt kisebbik lányom, mikor terhes lettem, még 3 hónapig szoptattam, 11 hónaposan magától hagyta abba. Mindhárom terhességem problémamentes volt, de második terhességemnél ha megemeltem a nagyot, vagy gyorsabban sétáltam, rögtön megfájdult a hasam, éreztem hogy sok, a harmadik terhességnél viszont egyáltalán nem éreztem ilyet, szoptatásnál sem.
2015. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.keddre kaptam időpontot,de nem tudom hogy megyek el mert nem biztos hogy tud rá vigyázni vki.majd vhogy megoldom.csak kîváncsi vagyok.egyik gyerekemnek sem akarok rosszat.ha azt mondja a doki nem szabad természetesen nem szoptatok és leszoktatom.kedves 6 hogyan sikerült a leszoktatás gons nélkül?amúgy is majd aktuális lesz csak még várni akattam.2 éves és 3 hós a lányom.csak onformálódok,de akkor aki tandembe szoptat azok hogy csinálják terhesség alatt?ez csak kîváncsiságból kérdezem?
2015. aug. 27. 08:15
 9/18 anonim ***** válasza:

Már terhes voltam mikor még szopizott a nagy, akit 22 hónaposan szoktattam le. AKkor már csak este szopizott. Ekkor kb 12 hetes lehettem. Én nem akartam végig szoptatni terhesen, akartam egy kis szünetet.


Szomszédom viszont végig szoptatott terhesen is, reggelente.


Az orvosok mindig azt tanácsolják hogy ne szoptassunk terhesen, mert a szoptatás méhösszehúzódást és ezáltal vetélést okozhat, de ennek ellenére jó páran vannak akik szoptatnak tovább.

2015. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

2 éves 3 hós lánykának ideje lenne leszokni a ciciről....

Bocs.

2015. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!