Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 15 napra jött meg, vagyis ugy...

15 napra jött meg, vagyis ugy néz ki megjön a menstruáciom, lehet ez a szoptatástól?

Figyelt kérdés
1éves a fiam, még szoptatok 7honapos volt mikor megjött először ,azota mindig megjött 34-36napra ,most meg 15napra ,lehet hormonzavar a szoptatástól?
2015. aug. 27. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mivel eddig is szoptattál és eddig nem volt "gond". Ha továbbra is rendszertelenül j9n meg érdemes felkeresni nőgyógyászt.
2015. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapos a kisfiam /szoptatom/, 3 hónapos korában megjött, utána háromszor jött 15 naponta, azóta semmi. Dokim szerint a szoptatás alatt ez belefér simán.
2015. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolso kicsit megnyugtattál...és rendesen megjött neked mikor 15napra jött?mert nekem nincsen annyi mint mikor rendes időben jön...én ovulácios vérzése gondolok most
2015. aug. 28. 08:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem volt olyan mint egy normális mensinél, elöször azt hittem, hogy pecsételő vérzés. 3-4 napig tartott és kevés volt. Az előző gyerek szoptatásakor 4x volt az 1 év szoptatás alatt pecsételő vérzés akkor lerohantam a dokihoz és mondta,h ez teljesen normális. Hormoningadozástól van.
2015. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is csak 3napig tartott ..na most kivancsi leszek hogy megjön e akkor amikor kellene
2015. aug. 31. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!