Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan altassam a 6 hónapos...

Hogyan altassam a 6 hónapos babám cici nélkül?

Figyelt kérdés

Lassan 6 hónapos a babám és szinte csak cicin alszik el.

Ujjszopis volt, de nem annyira, mint a nagyobbik lányom.

Cumi nem igen kell Neki és picit meg van fázva, így ha bevette az ujját a szájába, nem kapott levegőt az orrán, hiába szívtam.

Leszokhat erről az ujjszopásról ezalatt az egy hét alatt?


Hogy altattátok a kicsiket, miután már nem szopiztak?

Tudom, mez messze van. Remélem sokáig cicizhet még, de szeretném, ha egyedül is el tudna lazulni. :)


Csak anyatejes egyébként.

Mikor kezdenétek a hozzátáplálást?

Este fél 8-reggel 6-ig alszik kb és nem kel fel enni.

Nappal 4-5x eszik.


Köszönöm! :)



2015. szept. 23. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

jó sok kérdés :D ha 6 hónapos akkor el kell kezdeni a hozzátáplálást.

10kor kóstoltass vele gyümit aztán haladj szépen az ő tempójában.


enyém is cicin aludt el, én szerettem, nem volt gond vele. 10 hónapos korában elapadt a tejem, akkor cumisüvegen aludt el, tápszerrel. akkor már ügyesen tudta fogni az üveget ezért kipróbáltuk, hogy a saját ágyában issza meg és elaludt rajta. na erről viszont borzasztó később szokott le, bőven oviba járt már, olyan 3,5 évesen :) sok mmegjegyzést kaptam érte, de a gyerek hajthatatlan volt, ő nem cumizott és az ujját se szopta, csak az esti cumisüveg volt neki. aztán elszakadt a cumi és nem kérte többet :)


az meg, hogy leszokik-e a tied az ujjszopást, senki nem fogja megmondani. ha ragaszkodik hozzá akkor nem :) ha szerencséd van akkor meg igen :)

2015. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az enyém se volt cumi, hanem inkább ujjszopós de mindig keze ügyébe hagytam a cumit és egyik éjjel egszer csak azzal aludt vissza mikor nem adtam neki cicit...és onnantól nem is kelt éjjel cicizni
2015. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!