Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik, hogy most ennyivel...

Létezik, hogy most ennyivel táplálóbb lenne a tejem?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hónaposan már képes volt 180ml-t is szopizni,persze nem minden alkalommal,csak időnként,de a 140ml az szinte mindig lecsúszott,jó evő volt.5 hós kora óta viszont úgy érzem keveset szopizik,azóta nyűglődik a fogával,most 7 hós,végre elő is bújt a fogacska.Kértem most egy mérleget (csak kiváncsiságból,nem aggódom) és tényleg nem olyan nagy adagokat eszik,többnyire 120ml,max 140ml.Mégis jól hizik,már 8,5 kilogramm,6 hét alatt majd 1 kilót hizott legutóbb is,mióta igy eszik.Létezik,hogy most táplálóbb a tejem?Szilárdat pár hete kap,egyenlőre egyszer 100ml gyümit,nem kér többet.

Nálatok hogy van?


2015. szept. 24. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idő előrehaladtával változik a tej összetétele. Másrészt a mérlegek nem alkalmasak erre. Kicsit rúg a gyerek és már van 50 gr különbség.
2015. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem igazából érdekelne, honnan tudod, mennyit szopik, ha nincs is mérleged, illetve nem méred?
2015. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, oké, elolvastam mégegyszer, már értem, hogy azért kértél mérleget, hogy lemérd, mennyit eszik. Szerintem amúgy lehetetlen őket grammra pontosan lemérni, annyira ficánkolnak a mérlegen. Egyébként ha jól hízik, nincs min aggódni.
2015. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy amíg hízik, nyugi :) Az én lányom lassan 3 hónapos, néha, ha eszembe jut, megmérem, mennyit eszik. Hát kb. egyetlen alkalommal volt eddig 140, amúgy 100 az átlag. Viszont havonta egy kilót simán hízik, nyugodt, jókedvű kislány, úgyhogy biztosan nem éhezik, elég neki. Tejem lenne még amúgy bőven, ha akarna, enne többet, de nem akar. Sipákol itt nekem pár "jófej" anyuka, hogy ez kevés, az ő gyereke kétszer ennyit eszik, de amíg hízik, jókedvű, ráadásul dagi is, addig én nem aggódom :) szerintem te se tedd.
2015. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!