Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Élszaka is szoptató anyukák!...

Élszaka is szoptató anyukák! Ha nem fekve szoptattok, hanem az ágyon felülve (tehát nem is fotelban), milyen párna vált be, ami elég nagy és erős, hogy jól megtámassza a hátatokat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
semmilyen...inkább bevittem egy étkező széket, és abba tettem egy párnát, aminek neki tudtam dőlni, meg egy stokit a lábam alá mert alacsony vagyok...párszor próbáltam az ágy végébe szoptatni de borzasztó hátfájásom volt utána
2015. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SOsem szoptattam így ahogy írtad, pedig első gyermekem 2 évig szopizott, a második 15 hós. Baromi kényelmetlennek tűnik amit leírtál. A fotel sokkal kényelmesebb párnával, vagy az ágyon fekve. Éjjel nálam csak az ágyon fekve jön be.
2015. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát én nagy puffot szoktam használni hozzá, mert az olyan jó.. :)
2015. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!