Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most már kezdem magam ufó...

Most már kezdem magam ufó anyának érezni?

Figyelt kérdés

tényleg lassan azt hiszem az a fura amit én csinálok,pedig eddig ezt láttam természetesnek!

tehát:én nem adok cumisüvegből enni vagy inni a gyereknek,nem nyomok műanyag cumit a szájába,nem adok neki tápszert,nem 3 óránként hanem igény szerint szoptatom és ami végkép kiverte a helyi anyukáknál a biztosítékot,hogy szeretnék venni egy hordozó kendőt!na ezt végleg nem értik hogy minek akarom cipelni ha már 9 hónapig cipeltem?most komolyan nem ezek a legtermészetesebb dolgok?szerintem a sok mű a nem normális!



2015. szept. 29. 12:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Mi a kérdés? Szeretnél egy kitüntetést?
2015. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Leborulok eléd, te kész csoda vagy! .....
2015. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Én sem értem, mi a kérdés? Szuper vagy, igen.
2015. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki másképp gondolja. Az ember jónak lát egy irányt, eltervezi aztán vagy úgy sikerül vagy nem.

Én nem bántam volna ha 1,5 éves koráig szoptatom a gyerekeimet, mégis 6 és 5 hónap után elapadt a tejem hiába próbáltam ki bármit. Nem volt választásom maradt az üveg és a tápszer. Szoptatni igény szerint szoptattam, üveges bébiételt nem vettem, főztem. Cumi nem kellett nekik. Hordozókendő eszembe nem jutott, nem azért mert rossz hanem mert derék és hátfájós vagyok 16 éves korom óta. Mindenki úgy csinálja ahogy jónak látja. Én azt nem értem miért kell a más dolgával foglalkozni, rengeteg "bezzeganyuka" van a mai világban csak azt nem tudom mire..

2015. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

Talán hallottad a mondást: "előbb elveim voltak, aztán gyerekeim lettek".

Remélem minden úgy jön össze, ahogy tervezed, de igyekezz majd rugalmasan kezelni, ha a babád esetleg máshogy gondolja :-)

2015. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
na pont az első válaszolók miatt nem értem a dolgot!tehát ha valaki nem így vagy úgy csinálja akkor minek szólnak be nekem a játszótéren,tanácsadáson stb..én nem mondom neki hogy te nagyon okos ne tömd műanyaggal!akkor ő miért szól nekem ?ja és egyáltalán nem várok elismerést,pont azt írtam hogy szerintem ez a normális és azért ami normális senki nem vár elismerést,csak nem értem a dolgot,de köszönöm a többi normálisan válaszoló válaszát!
2015. szept. 29. 12:34
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is szuper vagy! Olyan jó, hogy egyre több ilyen anyuka van, mint te... Lehet hurcizni, mosipelusozni, leszólni a tápszeres gyerekek anyukáit, ölni tudnék szemekkel nézni ha valaki nem kölesgolyót, biorépát és szárított almaszálat etet a gyerekével és fellengzősen leszólni az orvosokat, hogy a szemét háborgatott szülés közben...mindennek a teteje ha meg is császározott, pedig semmi gond nem volt csak kicsit leesett a baba szìvhangja. Jaj és természetesen az összes védőoltás hülyeség mert azokkal kiírtani minket!
2015. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem arról van szó, hogy nem úgy csinálja. Nem értem mi a nagy szám abban amit írsz. Én is így csináltam, mégsem írtam ki sehová. Nem értem a problémádat.
2015. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, ne kamuzzál már. Beszólnak neked a játszótéren, meg a tanácsadáson, mert nem 3 óránként etetsz, meg nem adsz cumit a gyereknek? Mégis honnan tudják? A homlokodra írtad? Mert akkor azért szólnak be.

Amúgy süt az írásodból, hogy lenézed azt aki nem úgy csinálja, mint te. El kell, hogy szomorítsalak, de nem attól lesz valaki jó anya, hogy van teje, meg magára köti a babáját. Majd 20-30-40 év múlva kiderül, de hidd el, nem lesz ilyen egyszerű a gyereknevelés, mint ahogy te gondolod.

2015. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%

Nyugi, sokan vagyunk, csak nem látszunk annyira. Nem vagy egyedül :P

Én nem járok össze más anyukákkal, a kicsimnek is elég egyenlőre a felnőtt társaság.

2015. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!