Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Még szoptatok ( 23 hós a...

Még szoptatok ( 23 hós a Kisfiam), Alga-italt (Wellstar-os spirulina algát tartalmazó ) lehet inni ilyenkor?

Figyelt kérdés
A honlapjukon az van,h természetesen,sőt,ajánlják,a sok vitamin miatt,de tapasztalatokat várok,van aki issza?
2010. márc. 16. 12:15
 1/6 anonim válasza:
minek az neked, hal vagy? egyél már normálisan szerencsétlen gyerek azt se tudja majd, hogy mennyire zöldüljön
2010. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen! halak a horoszkópom...ha már így rákérdeztél...

Csak mert azt hallottam,sok vitamint tartalmaz s pont ezért kérdeztem,amúgy...

2010. márc. 26. 13:37
 3/6 anonim válasza:

Hihetetlen milyen primitív emberek vannak!!


Az előttem szólónak:


Igyad nyugodtan az algákat,nagyon okosan teszed,mert törődsz az egészséged megőrzésével.


A primitív meg akkor fog algát inni, ha már beteg lesz, csak akkor lehet hogy már késő!


Én 4 hónapja iszom,és sokkal energikusabb vagyok,tökéletesen alszom,idegrendszerem kisimulva,....szóval nekem maximálisan mejött!

2010. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ok,köszi a választ:-)persze az értelmes választ:-)

..mert tényleg sok suttyó primitív van a világon..

2010. ápr. 26. 14:47
 5/6 anonim válasza:

Sokan hajlamosak lehurrogni és csodaszernek titulálni ezt a nagyszerű táplálékot, de tulajdonképp "semmi mást" sem tesz mint méregteleníti és tökéletesen táplálja is a szervezetet sejtszinten a maga több mint 4000vitális anyagával amely 95%os hasznosulású is, így képes a szervezet ellátni azt ami a feladata, az önregenerációt/öngyógyítást. Mivel csakis természetes anyag és nem tartalmaz semmiféle adalékanyagot így teljesen biztonságos.

Az ajánlott napi fenntartó adag átlagos felnőttek számára napi 2g algapor, amely egy csapott kávéskanálnyi mennyiségnek felel meg. A Wellstar mikro-alga termékeit életkor tekintetében 1 éves kortól ajánlott fogyasztani, amikor a baba már az anyatejen kívül más táplálékot is fogyaszt. Felső életkori határ nincs. A kicsi esetében a kávéskanálnyi adagot érdemes kiönteni egy szalvétára és azt négyfelé osztani, és az így kapott egynegyednyi adag elegendő lesz.

Felnőtt esetében az egy doboz algapor(180g) 3hónapra elegendő a kicsi esetében ez nyilván sokkal több ideig is elég lesz.

Amit én javasolnék az Imune kapszula mert ezen termékben mindhárom fázist el tudjuk látni ami a szervezet működéshez szükséges: 1.sejttisztítás 2.sejttáplálás 3.sejtvédelem(prevenció/megelőzés)

A kapszulás formátum sem probléma ugyanis mennyiségileg ugyan az a felállás hisz 180db kapszulát tartalmaz a doboz, a dozitálás ebben az esetben egy kapszulát ha szétszed(1g por), a benne található por felezendő a kicsinek.

Az hogy mibe keveri bele majdhogynem mindegy, a lényeg hogy ne érjen fémhez az alga, valamint ne legyen 5°C-nál hidegebb és testhőmérsékletnél 37°C-nál melegebb amiben keveri mert az érzékeny hő labilis tápanyagok elvesznének.


további információért, vagy kérdésért írjon e-mailt a neoyasha@freemail.hu címre :)

2010. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a részletes választ:-)
2010. jún. 3. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!