Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha vége a szoptatásnak,...

Ha vége a szoptatásnak, visszatér a szex utáni vágy? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már 6 hós a babám, szopizik, és a libidóm még mindig nem a régi...
2010. márc. 17. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem visszatért, minr a négy gyerek után.
2010. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolog ez! Talán azért lehet ez, mert (magamból kiindulva), eddig míg nem volt babád, a melled is a szexualitásod része volt...most viszont teljesen más szerepet tölt be, egy csecsemő táplálását, és nálam nem naygon fért bele ott a simi...olyan idegennek éreztem, nem éreztem a mellemnek a szexis voltát abban az időszakban. Lehet hogy hülyeség, de így volt. Szégyenlősebb lettem talán, vagy attól féltem megindul a tej...stb, vagy csak szimplán az amit írtam, hogy megváltozott a test szerepe. Hiába akartam, attól még így éreztem. Esetleg beszéld meg a pároddal, ha vmi zavar,(ha megérint itt-ott és az téged zavar most) biztos megérti hogy most máshogy vagy nő, nem a szexis értelemben, hanem az anya szerepben, a testedből tálplász egy kis embert. Ez más mintha tápszereznél, teljesen normális, hogy egyfajta testi kapcsolat alakul ki a babáddal, ami majdhogynem több mint a pároddal töltött testi kapcs...ez tök megzavarhatja az embert..engem legalábbis megkavart..

:) De a szoptatás után valóban nyitottabb leszel megint, bár nekem ez is hónapokba telt..

2010. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én ugyanígy vagyok, szintén egy 6 hós babát szoptatok, de még mindig nem vagyok képes a szexre :( Már nagyon sajnálom a páromat is :( Remélem, hamarosan változni fog a dolog
2010. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én szexelek, bár sokszor csak az ő örömére, nem akarom kiéheztetni szegényt. Régen nagyon fontos volt nekünk a szex, de most nem tudom átadni magam, zavar, hogy néz ki a testem és állítólag a hormonok is csökkentik a libidót szoptatás alatt (így védekezik a test egy újabb terhesség ellen). Ezért izgulok, visszatér-e a kedvem, és érdekel másnak visszatért-e.
2010. márc. 17. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem a szopi miatt volt.Gondolom én mert mind 3 gyereknél az a bizonyos 2 év kellett.De a legkisebb 2 éves lesz és még szopizik de a kedv visszatért.
2010. márc. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Én se voltam kívánós a szopi alatt. Amint abbahagytam, egyből minden a régi lett (10 hó).

A tested most "babaetető" hormonokat gyárt, nem pedig "babakészítőt", ezért nincs libidód.

2010. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is hamar visszatért, de a cici tabu. Tudom az agyammal, hogy nem kéne, de amíg szopizik, addig nem tudok arra a területre máshogy gondolni. Az most a kicsié...
2010. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!