Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cifran antibiotikum mikor...

Anyucsi 20 kérdése:

Cifran antibiotikum mikor ürül ki a szervezetből, hogy folytathassam a szoptatást?

Figyelt kérdés

Gyermekem 14 hónapos és vesemedence gyulladásom van kaptam rá cifran antibiotikumot, a kislányom nem szopizhat ez alatt és nagyon szenved miatta..

A kérdésem az lenne,hogy ha abba hagyom a szedését kb mikorra ürül ki a szervezetemből, hogy újra szoptathassak?

Köszönöm annak aki érdemleges választ tud adni! :)

Szép napot!


2015. nov. 11. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy Cifran mellett nem szoptathatsz? Annyira szomorú, hogy az orvosok szíre-szóra eltiltják az anyukákat a szoptatástól, amikor semmi szükség rá...

Ezen az oldalon után tudsz nézni hatóanyag alapján, hogy milyen gyógyszerek mellett mekkora kockázatú a szoptatás, a Cifrannal nagyon-nagyon kicsi a kockázat.

[link]

2015. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat, a Dr. Úr mondta, hogy teljesen hagyjam abba arra az 5 napra :(

Én nem bírtam tovább és a gyógyszert hagytam abba mert javultam is és már nagyon kétségbe ejtő volt a helyzet, hogy szinte mindenen sír szegénykém :'(

2015. nov. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!