Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt milyen fogyoku...

Szoptatas alatt milyen fogyokuras masszazs vagy torna alkalmazhato? 8honapja. Szultem de még mindig semmi nemment le a hasambol! 58-rol70kgval mentem szülni.

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

masszázstól nem is fog a hasad lemenni, max a pénztárcád :)

nyugodtan csinálhatsz felüléseket, meg egyébként bármilyen tornát. attól, hogy szoptatsz, nem kell ülnöd ;)

szülés után 6 hétig nem szabad tornázni és szoptatás alatt tilos tisztítókúrázni, méregteleníteni és szaunázni, ezeken kívül mindent lehet.

2015. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Szoptatás alatt ne fogyókúrázz, mert elmegy a tejed. Az edzés miatt, amitők izomlázad van, attól meg más íze lesz a tejnek, és a gyerek nem sokszor fogadja el :-s

Szerintem várj, amíg a gyerkőc kiszopizza magát, és magától elválasztja magát, utána kezdj bele fogyásba, komolyabb tornába.

Én mindkét gyerekkel nagy súlyt szedtem fel. Az elsővel 34 kilót, a másodikkal "csak" 28-at. (Mindkettőt 65 kilóról kezdtem, most 58kg vagyok)

Mindkettőnél megvártam a szoptatás végét, és 5 hónap alatt simán leadtam a felesleget. Per pillanat könnyebb vagyok, mint az első gyerek előtt, de izmosabb, kevesebb a zsír rajtam.

Úgyhogy nem kell túllihegni a dolgot, warte bitte, majd lemegy az ;-)

2015. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én tornáztam (a babam koszoni szepen imadta a tejem ízét :), meg kaloriat szamoltam. kiszamoltam kalkulatorral mennyire van szuksegem, hozzaadtam a szoptatas miatt 300 kaloriat, es mindig ugyeltem ra hogy a bevitt kaloria ezt ne haladja meg....ha meg még melle tornaztam is akkor fogytam...1 eves korara igy minden lement. en vilageletemben igy fogyoztam: kevesebb legyen a bevitt kaloria mint az elhasznalt. ennyi a nagy titok.

a tejet a szenhidrat csinalja szoval azt ne iktasd ki mèg a fogyas erdekeben se....egyel kalacsot kenyerfeleket- persze csak a megengedett kaloria mennyisegig - es akkor nem megy ra a tejed. es setalj sokat a gyerekkl:)

a hus-salata dieta egyenes ut az apadashoz.

2015. nov. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja es en 54-rol 76-vel menten szulni :)

12 kg ment le a szopi egy eve alatt

2015. nov. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás és mozgás, ennyi a recept. Cukor, finomliszt, krumpli, zsíros ételek kerülendőek. Helyette minőségi szénhidrát (teljes kiőrlésű, rozsos termékek, rizs, gyümölcsök, stb.) fehérje, zöldség, sok folyadék. Mozgás bármi, ami tetszik, a lényeg, hogy rendszeres legyen, nyilván, ha egy ideje már nem sportolsz nem egyből a maraton lefutásával kell kezdeni, apránként, fokozatosan kell emelni a terhelést.
2015. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!