Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor lesz feher az anyatej?

Mikor lesz feher az anyatej?

Figyelt kérdés
3 honapja szultem es meg mindig sarga a tejem, olyan szinu, mint a vanilia puding. Korabban azt olvastam, hogy kekesfeher az anyatej. Csak kivancsisagbol kerdem, mert a babam szepen növekszik, semmi baj a tejcsivel.
2015. nov. 26. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó zsíros a tejed, azért sárgás.

Az enyém inkább kékesfehér volt, sose olyan dús, sárgás, nem is hízott tőle úgy a lányom, nem lett hurkás kisbaba.

2015. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Az anyatej mindig valtozik a baba igenyeihez merten.

En is mikor fejtem , es igy lattam, hol sarga volt, hol zsiros, hol vizes, mndig mas.

2015. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első két hétben volt sárgás, és utána lett fehér. Az elején még más összetételű a tej, mindig igazodik a baba igényeihez,a színe is emiatt változik.
2015. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kez, köszönöm a valaszokat.

Erdekes a szervezetunk. En eleg vekony vagyok, nem gondoltam, hogy tudok zsiros tejet "produkalni". A babam hamarabb szuletett egy picit es csak 2800 grammal. Talan tenyleg ehez igazitja a szervezetem a tejcsit, hisz neki elegge bele kellett huznia az elejen. Most mar 5 kg felett van.

Meg egyszer köszi a valaszokat.

2015. nov. 26. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem volt fehér a tejem, mindig sárgás színű, meg is lepődtem, mert azt hittem, fehér lesz.
2015. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 válaszoló vagyok. Én is elég vékony vagyok (terhesség előtt, és után is), de mindkét szülés után nagyon sok és jó tápértékű tejem volt szerencsére. Ez genetika, nem attól függ ki milyen nagy darab.
2015. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!